Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyedül maradt kismamák, anyukák?

Egyedül maradt kismamák, anyukák?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy vannak-e hasonló sorsú kismamák, anyukák akik egyedül maradtak még a terhesség ideje alatt vagy mikor már megszületett a baba.

Ki hogyan élte meg ezt? Meddig volt nehéz? Tartsátok az apukával a kapcsolatot?


2018. okt. 27. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
En 4 honapos babaval maradtam egyedul mert az apuka ugy erezte hogy meg nincs erre felkeszulve. Nagyon fajt. Majd most igy 4,5 ev utan mondogatja hogy nagyon bantja amit tett es szeretne helyre hozni. Egyebkent ahoz kepest normalis volt mert foglalkozott a gyerekkel de nem elt velunk felhivott meg kerdezte mi van szukseg van e valamire,de o ettol fuggetlenul elte vilagat. En mar nem tudom neki ezt megbocsajtani barmenyire is teper es szeretnem egyszeruen nem megy. Borzasztoan fajt amitt tett es talan meg most sem tettem tul magam rajta igazan csak meg tanultam ezzel egyutt elni ugyanis lett mar azota egy masik parom aki elfogadja a gyermeket szinte sajatjanak tekinti . Sokszor olyan rosszak egyutt mint ket gyerek. :) De ettol fuggetlenul imadom mindket pasast. :)
2018. okt. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 vagyok a gyerekre ws a paromra gondoltam
2018. okt. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon nehez lehetett neked. Megkerdezhetem hogyan ismerted meg a jelenlegi parodat? :)
2018. okt. 29. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!