Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! 36. héten tartok 72...

Kismamák! 36. héten tartok 72 kgról indultam 76 vagyok most. Akik nem sokat híztak, azok minek tudják be a dolgot? Szerintetek miért?

Figyelt kérdés
2018. okt. 27. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

6-ot híztam, pedig gdm-em is volt és még csak nem is tartottam a diétát..

Èn nem keresek okot, minek?

2018. okt. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem várd ki a végét. Ebből még simán lehet kétszámjegyű hízás.
2018. okt. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65-ről indultam és 72-el mentem szülni. Étvágyam se nagyon volt de nálam a túlevés se jellemző. Én pl ha hízlalót eszek fél napig nem érzek éhséget utána, de nem is tudok sokat enni ilyesmiből. Szóval szerintem a kalóriát nem léphetem annyira túl egész napra osztva. Szerintem én ezért. Biztosan genetika is.
2018. okt. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

:) köszi a választ. Nem félek ettől aktív életet élek az utolsó hónapot nem fogom ágyban tölteni, de azt sem bánom ha 100 kiló leszek. Tök megéri.

Kíváncsi voltam ki mit gondol miért van. De valóban nem lehet rá magyarázatot találni. Sem a 0 hízásra sem a +30 kilókra. Egyén függő. Így kicsit ostobának hangzik a kérdés át gondolva és egyáltalán nem dicsekvésnek szántam.

Sőt volt hogy meg is ilyedtem hogy kevés a kalória bevitel, de már direkt mindent megteszek hogy megkapom minden tápanyagot és innentől mindegy a hízás mértéke. Bocsi akit kiakaszt a kérdés. :)

2018. okt. 27. 19:38
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszi a terjedelmes választ. :)
2018. okt. 27. 19:40
 6/11 anonim ***** válasza:
Én 6 kilót hìztam, nem volt hányingerem, de étvágyam se. Édességet egyáltalán nem kìvántam, almát, körtét, narancsot annál inkább. Este hat után nem ment már le semmi. (Hogy ez a kórság nem tudott elkapni 16 évesen... Nem töltöttem volna végtelen fogyókúrával cirka 20 évet!)
2018. okt. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hacsak nem vagy magas, akkor eleve többletsúllyal indultál, így azért ha aktív vagy, és nem eszel hatszor annyit, mint egyébként, nem fogsz sokat hízni elvileg. Ha magas vagy és nem volt rajtad fölösleg, akkor csak simán mákod van.
2018. okt. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én hízásom pedig egy x-akta. 23 hetes vagyok és 4 kg-ot híztam 1 hónap alatt, de nem látszódik, a védőnő is tanácstalan volt. A hasam feltűnően nagyobb, de cm-ben semmit nem változott.
2018. okt. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Terhességi cukorbetegség miatt diéta, így 6 kgt híztam összesen.4740g volt a baba, szóval minden lement szülés után.Aztán a több hónapos diéta után mindent bepótoltam, 16 hós a fiam, +12 kg-nál járok...

Elsőnél 22kgt híztam, mégis szülés után vékonyabb és csinosabb voltam évekig.Mondjuk akkor 21, most 40 vagyok.

Akinek nincs eü problémája a hízás abszolút akarat és aktivitás kérdése.

Én is csak magamra haragudhatok amiatt ahogy kinézek, hiába fognám bármire.

2018. okt. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

75,5 kg-al kezdtem a terhességet, 80 kg-al mentem szülni. A kisfiam a 38. héten született 3960 grammal.

És hogy minek tudom be? Nos, az egész terhességemet végigkísérte a hányinger és a hányás, sokszor voltam étvágytalan és rengeteget hánytam. Magyarul nem volt miből lerakódás legyen rám, így nem lett plusz súlyom, csak a baba. Sőt, magamról még fogytam is, ugyanis közvetlenül szülés után 73 kg voltam. Még "szerencse", hogy túlsúlyom volt, mert így a szervezet tudott miből tápanyagot előállítani a kisfiam számára.

2018. okt. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!