Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes vagyok és folyton...

24 hetes vagyok és folyton éhes. Eddig 4 kilót híztam. A gyümölcstől még éhesebb leszek. Van valami praktika a gyümölcsön kívül amivel csökkenthető az éhség?

Figyelt kérdés
2008. nov. 5. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. A négy kiló nem sok. Nem próbáltad még ki, hogy két étkezés között mondjuk egy kis joghurt, kétszersültet nasizol? Mondjuk én ha éhes vagyok szemrebbenés nélkül eszem is, és azzal bíztathatlak, hogy ez elmúllik. Legalábbis nálam elmúlt. A 30-ik hétig 17 kilót híztam, és azóta egy grammot sem. Nem is bírsz majd már annyit enni, mert a gyomrodnak nem lesz elég helye. Boldog babavárást! 37 hetes kismama.
2008. nov. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha éhes vagy, egyél nyugodtan, mert a 4 kiló még semmi, én is 24 hetes vagyok, s már 14 kilónál tartok. Szerintem annál rosszabb érzés nincs hogy azon agyal az ember,megegyem, vagy ne egyem! Majd leadod amit felszedtél!
2008. nov. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
66%

Szia

Leves,joghurt és gyümölcs, sok sok séta a friss levegőn.

Az éhség sok mindennel csökkenthető, de ezek nagy része kilókban mérhető, gondolom szeretnél emellett minél kevesebb plussz kilót felszedni. Szóval az édességet és a tésztákat módjával fogyaszd csak. Vigyázni kell a diétára is hiszen a babának mindenféle vitaminra, szüksége van.

2008. nov. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Nemrég nekem is ez volt a gondom, írtam is róla kérdést. Nálam kb. a 21-24 hét között volt ez a folytonos ehetnék. Aztán egyik napról a másikra elmúlt, és most megint úgy eszem, mint előtte. Most 25 hetes vagyok, szintén 4 kg plusszal.

Nagyon sok gyümölcsteát fogyasztok (ízesítés nélkül), illetve 0%-os joghurtot, kefírt, müzlit.

2008. nov. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Engem nem a súlynövekedés,hanem a folyamatos éhség zavar :)Már vagy 4*ebédeltem ma és most az uzsin gondolkodok,aztán 5 körül jön a vacsi ami szinte lefekvésig tart.
2008. nov. 5. 15:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok terhes, és nem is leszek soha, de nekem a zabkása vált be. Lehet beleszórni magokat, gyümölcsöt, stb... feltétnek. Eltelít egész délutánig. (egy marék zabpehely, 2 deci víz, 2 perc mikro, ennyi) Próbáltam olajos hallal, olajbogyóval, ilyesmikkel is, de az talán kevésbé illik hozzá.


Szóval a lassú szénhidrát és a rostok a jók, amik teljesőrlésű gabonában és a zöldségek egy részében vannak. A gyümölcs nem jó, mert gyors szénhidrátok vannak benne, gyorsan lebontja az emésztőrendszer. A zöldségek egy része szintén nem jó, pl a sárgarépában is cukor van.


Van még olyan praktika, hogy igyál vizet. Az csökkenti az éhség érzetet. Azt mondják sokan nem tudják megkülönböztetni az éhséget a szomjúságtól.

2015. ápr. 14. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!