Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+6 terhesség, üres a petezsák?

5+6 terhesség, üres a petezsák?

Figyelt kérdés
Sajnos meg csak üres petezsákot látott az orvos.Van meg remény? Másnál is előfordult ilyen? :( Pénteken kell újra ultrahangra mennem. Kiborít ez a várakozás, olyan jó lenne, pozitív élményeket olvasni.
2018. okt. 29. 15:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Ezért nem kell túl korán menni orvoshoz, csak a 8. héttől ajánlják, pont ez az idegeskedés miatt. Kivéve ha probléma van persze.


Amikor én voltam a terhesség elején, már volt egy vetélésem 5+4nél, itt gondoltam megvárom a 8 hetet, ahogy azt ajánlják ugye, na de én mensi kimaradástól számítva a 7. héten elkezdtem eszeveszettül görcsölni, vérezni. Szaladtam a körzeti kórházba, ahonnan elhajtottak, mert nincs ambulancia, nőgyógyász rendelés pedig 8-12ig van. Nem vizsgáltak meg, szóval mentem tömeggel, vérezve meg stb a másik kórházba, ott érdekes módon megvizsgáltak, de nem akadunk fent ezen, a lényeg hogy


A 7. héten még csak üres petezsák volt, az is elég apró. Azt mondták hogy ajjaj, missed ab, menjek vissza két nap múlva és akkor műtenek. De azé nesze szedjél gyógyszert a vérzésre (utro)

Visszamentem, és láss csodát, nőtt a petezsák, bár így is 7+5 naposnak ez semmi, ilyenkor már embrio van, meg szívműködés, na de adjunk még egy esélyt, egy hét múlva kontroll de azért hozzam a kórházi cuccomat is műtét esetére


A következő alkalommal mensi kimaradás szerint 9 hét +2 napos voltam, és akkor lett meg a kisbabám, illetve csak embrio árnyék látszódott.


És ez mind azért, mert mensi előtt volt valamikor a peteérésem, a babám két héttel kisebb mint "kellene"


Szóval remény mindig van! 6 hetes terhességnél teljesen oké hogy nincs semmi a petezsákban.


Nekem azt mondta a fogadott dokim, hogy a 10. Hétig érdemes várni ilyen esetben, mert a női test csodákra képes :)



Drukkolok, és remélem sikerül a babóca!:)


36hkm

2018. okt. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Persze 😊 Szívhang csak a 6. hét után szokott lenni középidőben fogant babáknál. Ha később, akkor nyilván, ennél is később.


Két lombik terhességem volt, tehát pontosan tudtuk, hogy mikor fogant. Mindkétszer 14. napon volt a leszívás (ovuláció), és mindkétszer 5+5. napon volt az első UH. Mindkétszer üres petezsák látszott csak először. Következő héten már volt(ak) szívhang(ok).

2018. okt. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Muszáj voltam korán orvoshoz menni, mert vérhígítóval kell szúrnom magam.

Az utolsó ciklusom első napja szeptember 18. A ciklusnaptár szerinti peteeresem 28.-án volt. 29.-én voltunk együtt utoljára. Utána 30.-án repültem haza Magyarországra 1 hétre, tehát akkor együtt sem voltunk.

2018. okt. 29. 15:41
 4/11 anonim ***** válasza:
Vérzés miatt 5+6 hetesen mennem kellett orvoshoz. Akkor nekem is csak egy (ha jól emlékszem a méretre) 10 mm-es petezsák volt és más semmi. Legközelebb 6+6 hetesen hívott vissza, már pulzált is :)
2018. okt. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ma vagyok 6+3. Meg mindig ures :(
2018. nov. 2. 18:55
 6/11 anonim ***** válasza:
És mit mondott a doki?
2018. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Orvos mit mond.Én drukkolok neked.
2018. nov. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy ne remenykedjek es hogy max 20% eselyem van arra, hogy baba lesz:(

Szerdan kell visszamennen ujra.

Ahogy nezegettem a sok kerdest, ennyi idosen azert mar mindenkinel latszott valami :(

2018. nov. 3. 01:51
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi újsàg?

2018. nov. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajnos semmi jo. Utana is ures maradt, 2 napja meg elkezdtem verezni is. Úgyhogy sajnos elmegy :(
2018. nov. 12. 00:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!