Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nincs gond a terhesség...

Ha nincs gond a terhesség alatt, érdenes magán dokihoz menni?

Figyelt kérdés
Most várom az első babámat, és nem tudom hogy érdemes e havonta tízezreket arra kifizetni hogy magánrendelésre járjak. Szülésnél annak ellenére hogy nem járok magán dokihoz lehet választott orvosom? Ezt sem tudom hogyan működik. Köszi a segítséget.
2018. okt. 29. 21:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Általában nem vállal el egyetlen orvos sem, ha nem hozzá jártál előzőleg terhesgondozásra.
2018. okt. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%
Másfél havonta elég menni, nem egy kifizethetetlen összeg. Az első babámmal csak a 24. ha kezdtem hozzá járni, mert még nem tudtam mit és kit akarok. Te is mehetsz később, ha annyira spórolni akarsz, attól még el fog vállalni.
2018. okt. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
*24. héten
2018. okt. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Mindenképpen fogadott orvos,hacsak nem kenyérre kell a pénz.
2018. okt. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is jobb ha már a terhesgondozást is fogadott orvos csinálja. Tényleg nem kell olyan sokszor menni.
2018. okt. 30. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is sokkal jobb a fogadott dr. Másfèl havonta járok. Szerintem èrdemes kifizetni engem megnyugtat mert alapos vizsgálatot vègez ès nem èrzem magam olyannak mint aki csak szalagon van dobálva.
2018. okt. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
Unokanővéremnek fogadott orvosa volt a legelejétől.a szülésen nem volt ott és down-os a lánya, ami szülés után derült ki. Minél több orvos látja annál biztosabb elvet vallom. Nem fogok fogadni, nem a pénz miatt.
2018. okt. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%

Magánhoz jartam, aki már nem vállal szülést...

Ott hagytam neki 36 hét alatt 100ezret.(havi 10) plusz a 4D-t is ő csinalta...

Hát meg is bántam! Latszott csak a pénzre ment! 2 perc volt minden UH. A 4D 15ezer volt és lerendezte gyorsan, a gyerek a fél arcát nem mutatta, mondtam iszok colat vagy megyek egy kört, mondta hogy nem hiszi hogy az segitene 😂 meg se próbáltuk! Aztán mondta hogy nem tud képet adni csak cd-t! Így a videot lefotóztam a monitoron otthon és ugy csináltattam belőle normális képet! Vicc! A sima UH-kon is párom fotozta a monitorját, mert ő nem tud képet adni ...havi 10ezerért és 2 percért...minden oké, ennyit kaptam mindig, meg hogy hatalmas baba lesz aztan megszültem és lám 3,5 kg-os kisfiú szerintem nem botrányos...

Ügyeletesnél szültem és nem bánom! Fogadott szülésznőm sem volt,de a doki es a szülésznő is angyalok voltak. Szerintem jobban is bánnak azzal akiknek nincs saját dokijuk...

Következönel nem fogok magánhoz járni, felesleges!

2018. okt. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nekem a doki akinél voltam, azt mondta hogy 4hetente kell mennem hozzá. Nagyon vegyes érzéseim és gondolataim vannak ezzel kapcsolatban, mert semmi pluszt nem éreztem magán rendelésen. Megvizsgált kézzel meg UHval és kész, szerintem 10percnél többet nem lehettem bent nála. Havi 10percért 13000ft kifizetni azért egy kicsit sajnálok úgy hogy utána gondolom a szülésnél még egy halom pénzt elfog kérni. Az is lehet hogy én vagyok rossz dokinál, nem tudom, sajnos nem vagyok ismerős ezen a területen :(
2018. okt. 30. 19:56
 10/15 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, hidd el, túlfogod elni ügyeletesnél is a szülést. A dokik amúgy se sokmindent csinálnak szülésnél, én végig csak a párommal voltam bent vajudas közben, a szülésznő néha bejött; az orvos meg csak akkor mikor már "nyomni" kellett ...mondta mit hogy csináljak, hogy vegyem a levegőt, mikor nyomjak, csukjam be a szemem stb...vágott, es összevarrt. És a magán sem csinál többet szülésnél, és igen, elkérne érte min.150ezret. Azt inkább költsd a picire. Sokan csak szülesznőt fogadnak, annak is van ára, de szerintem az is felesleges. Mondjuk én bababarát korhazban szültem, de szerintem mindenhol normálisak az ügyeletesek is- hiszen ők meg reménykednek hogy akkor kapnak hálapénzt. Mondjuk én így sem adtam, hiszen nem ők nyomták ki a gyereket és kapnak fizetést is...szóval ott már a te döntésed hogy adsz-e, de ott legalabb nem varnak el többszázezret.
2018. okt. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!