Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mozgásra erősödő derékfájás...

Mozgásra erősödő derékfájás terhesség alatt másnál is jelentkezett?

Figyelt kérdés
Most vagyok 24 hetes terhes de egy két hete nagyon erős derékfájásom van, ha pihentetem jobb de amint mozgok ( séta , takarítás, vásárlás)egyre erősebben fáj és végén már szinte alig tudok lábra állni de ez csak a jobb oldalon van dereknàl ( csípő csont és kereszt csont felé) valakinek hasonló ?? tapasztalok?előre is köszönöm 24 hetes km

2018. okt. 31. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Jelen. 23 hetes vagyok, kb a terhesség eleje óta küzdök a derékfájással. Az utóbbi hetekben lett annyira rossz, hogy pl most is le kellett dőlnöm, felmostam, porszívóztam, rendet raktam és nem bírtam tovább. Pedig még hol a vége...

Ja és van olyan is, hogy a csípőmbe mintha becsípődne az ideg, nem bírok lábra állni. Baromi kellemetlen, főleg egy hosszabb pihi után, mikor nem tudok felkelni az ágyból. 1 hete vettem ölelő párnát, azóta valamit javult a helyzet, nagyon jókat alszok/pihizek vele.

2018. okt. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen nálam is nagyon hasonló a helyzet én is ma porszívoztam stb és alig vártam leuljek mert így fájt és nálam is ilyen mintha talán be lenne csipodve vagy nem is tudom ://///
2018. okt. 31. 13:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Kitartást nekünk! :)
2018. okt. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen!!:)
2018. okt. 31. 13:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Hormon plussz a baba növekvó súlya okozza ezt. A hormon lazitja a medence szalagokat igy könnyebben csipődik be bármi.

Most 37 hetes vagyok, kb 15 percig birok talpon lenni, aztán már mindenem fáj. Plussz ha rosszul mozdulok, végem van, becsipődök.

Már csak tényleg a kitartás segithet! :)

2018. okt. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!