Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggódom, hogy vajon bajt...

Aggódom, hogy vajon bajt jelenthet? Mellfeszülés alább hagy az 5. Héten?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Múlt hétvégén teszteltem pozitívat.akkor éreztem egy kis mellfeszülést de tegnaptól mintha alább hagyott volna. Inkább most érintésre érzékeny.kicsit félek, mert volt egy vetélésem már. Bár mondjuk az vérzéssel érkezett ilyen meg hál Istennek most nincs és már 8 hónappal ezelőtt volt.kérem segítsetek. Dokihoz még nem volt alkalmam elmenni mert külföldön élek és még folyamatban van a regisztráció az itteni gp-hez.

Köszönöm szépen


2018. nov. 1. 11:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne aggódj normális, nekem nagyon feszült a mellem a nemvárt előtt már 4-5nappal majd mikor pozitívat tesztelem rá kb 2 hétre teljesen elmult.


Ettől független mivel volt már vetélésed, ha elintéződtek a dolgaid menj el dokihoz, mert te is akkor leszel nyugodt ha ő is mindent rendben talán. Ha hetekbe telik mire meglesznek a papírjaid, akkor esetleg magánba tudsz menni.

2018. nov. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!