Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes kismamák, hogy vagytok?

27 hetes kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Kit vártok, mit kell még neki venni? Szóval írnátok a terhességetekről, és a babavárásról?

2018. nov. 1. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
25 hetes vagyok, második babával, ő is kislány lesz. Szinte mindent örököl a nővérétől, csak a szobát kell kifesteni és padlószőnyeget betenni. 😊 A terhesség ugyanúgy tünetmentes, mint az elsővel is, sehol egy rosszullét vagy fájdalom. Alig várom, hogy megszülessen! 😊
2018. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szombaton leszek 27 hetes. Kislányt várok.

Épp a héten vásároltunk meg neki sok mindent, márcsak pár aprobb dolog hiányzik.


A terhesség számomra teljesen jól viselhető, semmilyen panaszom nincs szerencsére. Max a hajolás megy egyre nehezebben. 😁

Sajnos múlthéten a dokim kisebbnek látta másfél héttel a babámat és a méhlepényemet is 1fokba érettnek találta így elküldött flowmetriára, de hálaégnek ott minden rendben volt. Így bízok benne hogy minden teljesen rendben lesz és szépen fejlődik továbbra is a kislány.

Nagyon aktív egyébként szinte egész nap mozog, egyre intenzívebbek a mozdulatai és már ki is nyomja magát alkalmanként.


Nagyon várom őt pontosabban várjuk az apukájával, és már most nagyon szeretem őt💝

2018. nov. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Cukros lettem így diétázom, rengeteget keményedik a hasam, ébredéskor a legrosszabb.

Semmit nem vettem még neki, van pár dolog ami a nővéréről megmaradt, de nem sok minden. Kislányom most kezdte a sulit, így nem rakom őket egyszobába, a kicsi velünk lesz, de még sehogy sem állunk.

Még dolgozom, 8-tól 5-ig bent vagyok az irodában, sok időm még nem volt.

2018. nov. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!