Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség 4. császár,6 even...

Terhesség 4. császár,6 even belül! Volna itt valaki, aki hasonló cipőben volt? Mi lett vele?

Figyelt kérdés

En félek, hogy fog e menni! Nem tervezett baba, pharmatex baba:) de megtartjuk.

Elso pont kiirt napon jött 2.-3. Pedig 38. Hétre! Sürgösségi volt, egyik kifeküdt vizszintbe, másiknál asthma es inzulinos cukorbetegseg segitett, hogy előrehozzuk.

A dokim szerint a genetikam megfelelő, jol hegesedem, simán bevállalható! 2013,2015,2017-ben volt mar csaszarom.


2018. nov. 2. 14:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Bátrak vagytok.
2018. nov. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom ettől függ e!? Bátorsag kell e! Félek eléggé
2018. nov. 2. 14:16
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Hát, mindenki tudja hogy a pharmatex nem ér semmit. Ismerősöm járt hasonlóan, ő a terhesség 7. hónapjától kórházban volt, mert elkezdett szétválni a heg. Végül 37. héten megindították a szülést, mindketten jól vannak, a baba is egészséges lett.
2018. nov. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Instagramon fent van egy nő, Szentjobbi Kriszta, ő 5-öt szült császárral, nézd meg.
2018. nov. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

Az en fiam is pharmatexbaba, de elso. ;) En nem olvastam utana de nem bantuk, mert egy stabil, nem friss kapcsolatba szultem, szeretettel vartuk, mondhatni terveztuk is, előtte mar vagy egy eve nem vedekeztunm, csak eppen abban a fel evben pharmaztunk, mert apolni kellett a beteg anyosomat es nem akartunk akkor eppen babat... Ez az elet.. Neha mashogy alakul, mint ahogy akarjuk.


Azota tudjuk, a pharmatex szart se er.


Kerdesedre, nekem van egy bnom akinek 4 egészséges gyermeke van, mind a 4 császárral, kb ilyen korkulonbseggel mint nalatok. Ha vigyazol magatokra sztem nem lesz baj.

2018. nov. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
En bevallom nem neztem utana, hogy ez sokat nem ér! Nem is ez, hanem hogy 4 csaszar es azert nem voltam panaszmentes ezekottiekben sem!
2018. nov. 2. 14:31
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
És akkor... á, inkább hagyjuk
2018. nov. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Es akkor? Folytasd csak! Szoptattam a kisfiam nem irt fel a dokim semmi mast, a pharmatexet ajanlotta...

de ne terjunk el a kerdesemtől! :)

2018. nov. 2. 14:48
 9/17 anonim ***** válasza:
59%
Létezik óvszer is.
2018. nov. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi tudtam róla, de en inkabb mas formajat valasztottam nem veletlenül :) dokim ezt ajanlotta, terhes lettem ujra, es válalom! :) a kérdésemnél maradjunk. De köszi h szólsz!
2018. nov. 2. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!