Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha szex közben nagyon rugdosód...

Ha szex közben nagyon rugdosódik a baba akkor nem jó neki? Ti szexeltetek terhesen?

Figyelt kérdés
2018. nov. 3. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Szeretkezünk ugyanúgy, mint nem terhesen, sőt, többet, mert a libidóm az egekben volt az első babával és most is. 😊 Ha mocorog, lehet, hogy nyomjátok, váltsagok pózt, de zavarni nem zavarja.
2018. nov. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Sose rugdosódott szex közben,de biztos nagyon zavart volna.Mondjuk én terhesen alapból utáltam szexelni,mert libidóm lett volna de a tudat...
2018. nov. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Utolsó! Milyen tudat? Nem a három éves mellett szexelnek egy ágyban, hanem egy pocakban levő babával próbálnak meg normális párkapcsolatot élni. Ha utána nézel egy biológia könyven, hogy mi és hol helyezkedik egy két emberi testben egy aktus során, láthatod, hogy nem a baba fejét böködik egy pénisszel. Egy terhesség árlagban 9hónap...természetesen a férfi is várja a gyereket, normál esetben odafigyel mindenki biztonságára, de azért ennyi időre azt mondani neki, hogy “bocsi, kívánlak de tudod maga a tudat..” butaság egy évig (ugye szülés után sem eshettek egymásnak) azért nem szeretkezni, mert a nő fejében van a “tudat”.


Lehet azért rugdosódik, mert ti is mocorogtok, esetleg felébred, megzavarja a kis nyugalmát, de neki fogalma sincsen mi történik kint:) arról nem beszélve, hogy szerető, kiegyensúlyozott párhoz születik majd akik szeretik egymást!!:)

2018. nov. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
3-mas.Hadd érezzek már úgy ahogy én érzek,és ne kelljen egy idegennek magyarázkodnom,hogy miért. Engem zavart a tudat,akárhogy is természetes,megoldottuk máshogy,nem lett a férjemnek sem károsodása belőle (aki szintén nem erőltette) és azóta is (7 éve) tökéletesen működik minden.Ennyi.Nem kell nekem magyarázkodni...meg ne jöjjünk már biológiával.Nem ösztönből szeretkezünk,hanem érzelemből.Ha úgy érzem,úgy nem jó,akkor nem.Pár hónap,nem egy élet,és vannak alternatív formák mint írtam.
2018. nov. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi szexelünk gyakran, de nem éreztem még közben, hogy mozogna.

De nem hiszem, hogy zavarja :)

Sőt az orgazmus (anyáé) elvileg jót is tesz neki.

2018. nov. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%

Szexeltünk mind a kettő terhesség alatt, de csak kb. a 32-34. hétig. Utána zavart mind a kettőnket és igen, pont úgy éreztük, mintha a baba ott lenne az ágyban. Azóta is boldog kapcsolatban élünk, köszönjük. :D

Sosem éreztem közben mozogni de zavart volna.

Amúgy a babát nem zavarja max ha nyomjátok a nem megfelelő póz miatt.

2018. nov. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!