Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 évesen,15 kiló túlsúllyal...

33 évesen,15 kiló túlsúllyal nem vagyok én kicsit hülye?

Figyelt kérdés

Sziasztok, igazából nem is nagyon van bennem konkrét kérdés,csak felkiabálás,amolyan nem mondhatom el senkinek,elmondom hát mindenkinek. 11 év házasság, nagylány 10 éves, az öccse 6 ,én meg ma teszteltem pozitívat. Volt egy kétes-koton-helyzet szeptember végén,úgyhogy sejtettük. 66 nm2-es, 2 és fél szobás panelben ÖTEN?!? Öreg is vagyok,nehéz is vagyok,őrült nagy a korkülönbség a tesókkal, hisztérikusan rettegek a szüléstől,mert a fiam olyan gyorsan jött,h 2 percen múlt,h nem az Uzsoki küszöbén látta meg az anyját...

Amúgy köszi,jól vagyok,de MI A FRÁSZT CSINÁLJAK??


2018. nov. 5. 14:38
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
74%

Vágysz még egy gyerekre?

Már meg is van a válasz.

2018. nov. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Tudom, túrógombócot,mert az finom...
2018. nov. 5. 14:41
 3/41 anonim ***** válasza:
90%

A félelmet és a lakáshelyzetet nem akarom érinteni, neked kell tudnod, de rohadtul nem vagy öreg és a korkülönbség se nagy.

Egy volt osztálytársamnak 28 évvel idősebb tesója volt, na az nagy, nem kicsit s az anyja sem lehetett fiatal :D A 15 kilós túlsúly sem annyira vészes még.


De hogy mit tegyél, azt ugye, nektek kell eldöntenetek...

Ha nem elég a saját (egyelőre még nem kialakult) véleményed, miért nem kérdezed meg a potenciálisan leendő apát, mégiscsak neki van a legtöbb köze a dologhoz rajtad kívül...

2018. nov. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Apa már a sejtés alatti beszélgetéskor elrendezte lelki szemei előtt a szobabeosztás,ha én úgy döntök. Ezzel nincs gond. Velem van gond. (Nem mellesleg drága férjem a szobanövény fajta, minden úgy jó,ahogy nekem jó. Szóval porondról lelkesítő beszédre tőle nem számíthatok.)


Vágyom-e még egy gyerekre? Fogalmazzunk szélsőségek nélkül,el tudom képzelni minden gond nélkül. De ez elég-e hozzá?

2018. nov. 5. 14:47
 5/41 anonim ***** válasza:
89%

Hú, tényleg nagyon öreg vagy, a sokan 37-38 évesen szülik az elsőt 🤦.

15 kg túlsúly pedig nem 30 vagy 40, odafigyelsz kicsit a várandósság alatt, utána pedig majd leadod.

Felveszitek a 3 gyerekre a Csok-ot és már meg is van a nagyobb lakás 🤔😀.

Hajrá!

2018. nov. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
66%

Nem vagy öreg és a korkülönbség sem nagy. 2 szobás panelba 8éves gyerek mellé 37 évesen 20 kiló túlsúllyal másra sem vágyom csak még egy gyermekre.


Szeretnétek még egy gyermeket? Jó lenne újra babázni? El tudnád simán, lelkifurdalás nélkül vetetni?

2018. nov. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem terveztétek,egyértelmű,hogy be vagy fosva :D


De szerintem minden gyermek egy csoda. Ha ez megadatott neked még egyszer,hát örülj neki, fogadd el, és hajrá csapj bele :)


Abszolút nem vagy öreg,a túlsúly az meg majd lemegy :)

2018. nov. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

33 evesen oreg???

Akkor en is lehuzhatom a rolot..

2018. nov. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
78%

a harmadik gyerekkel a vidámság költözött a családba. Már nem szorongtuk-aggódtuk szét magunkat, mint az elsőnél, már nem volt az az erős féltékenység, mint a másodiknál, a harmadik már "bepelenkázza magát"- ahogy szokták mondani, és rengeteget tanul a testvéreitől.

De te vénséges vén vagy... ja nem.

2018. nov. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

"el tudom képzelni minden gond nélkül. De ez elég-e hozzá?"

Bizony, pont elég! :)) Nagyon sok boldogságot!!!

Különben több olyan családot is ismerek, akik 55 nm-es panelban neveltek fel három gyerkőcöt.

Ha a nagyobbak között négy év van, miről beszélsz, hogy a második meg a harmadik közötti hat év őrült nagy? Dehogy! Egyébként is, szerintem minden korkülönbségnek megvannak az előnyei is meg a hátrányai is, szóval tökmindegy.

Ha a fiad gyorsan született meg, akkor még a hosszú vajúdástól se nagyon kell tartanod, remélhetőleg. Jó lesz az, hadd szülessen meg! :)

2018. nov. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!