Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 30 kilo tulsullyal napi 40...

30 kilo tulsullyal napi 40 percet futok, etkezesben nem valtoztattam sokat, akkor minimalis eredmenyt sem fogok latni?

Figyelt kérdés
Iskolas koromban is szerettem enni de melette a rendszeres sport miatt nem hiztam el. Azonban ez az irodaban ulessel megszunt. Probaltam visszahozni az eletembe a futast hogy visszaterjek a regi eletmodomhoz. De eredmenyt nem nagyon latok 1 honap utan 1 kilo ha lement, dieta nelkul nem fog menni?
2018. máj. 24. 20:00
 1/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Valószínűleg annyival többet eszel, amennyivel több kalóriát felhasználsz. Számolj kalóriát. A futás 30+ kilóval nem biztos, hogy a legjobb.
2018. máj. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem az a lenyeg hogy jol.megizzasszon? Meg elvezzem is?
2018. máj. 24. 20:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a kalóriákat nem számolod, akkor nem tudodm mire számíthatsz.
2018. máj. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Arra hogy ha ugyanannyi kaloriat viszek be , hogy az istenbe lehet hogy ha nem sportolok meg ha sportolok is stagnal a sulyom?! Igy is rohadt nehezen vezsem ra magam, de akkor hagyom a francba a napi rohadt 40 percemet , mas semmit nemtesz azert hkyg vekony legyen en meg 40 perc napi futassal 30 kilo felesleg , vicc... , es sok a kaloria amit beviszek , de ugyanannyi mint mikor nem futottam... erthetetlen szamomra
2018. máj. 24. 20:52
 5/6 Andizsuzsi ***** válasza:

Számolod?

Nem arról beszéltem, hogy élvezd, hanem hogy szétcseszed a csípőd/térded, mielőtt észrevennél bármi változást. Gyalogolj tempósan és számold a kalóriát.

2018. máj. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem okoz gondot, nem vagyunk egyformák, de azért ilyen túlsúllyal általában jobb a gyaloglás, biciklizés, úszás,kicsit később már bátran mehet a futás, legalábbis megfelelő terepen és cipővel, bemelegítéssel...


Elvileg fogynod kéne, sőt, gyakorlatilag is, ha tényleg ugyanannyit eszel és többet mozogsz... De ha nem számolsz, lehet, hogy észrevétlenül többet eszel, sőt valószínű. Vagy belassult a futás elkezdésekor az anyagcseréd, de ne kérdezd, mitől, mert okot nem látok rá. Valaminek lennie kell. Kalóriadeficitben mindig, mindenki fogy. Hacsak nem fényevő, de azokban nem hiszek, a haláltáborokban s más éhezők között soha egy sem volt, mindenki fogyott.


Viszont futni akkor is hasznos, ha nem fogysz. Én megtartanám, s csinálnék valamit az étrendemmel, bizonyára lehet azon is javítani valamit. Vannak igen trükkös működésbeli furaságok az embernél.

2018. máj. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!