Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 évesen korai a gyerek...

19 évesen korai a gyerek vállalás?

Figyelt kérdés
Én már nagyon szeretnék gyereket de tudom hogy a párom még nem akar.mit tegyek?
2018. nov. 6. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

Csináltasd fel magad, mint ahogy rengetegen teszik, leteszed a fogamzásgátlót (ha te vagy a csaj) vagy kilyukasztod a gumit.

Miután rájöttél, hogy ezek a dolgok mekkora fa...ágok, vagy vársz, ha a párodtól akarsz gyereket, vagy szakítasz, és keresel egy idősebb valakit, aki viszont korban ott van már.

2018. nov. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Igen, korai. Mindig korai, ha a másik nem akar gyereket. Emellett nem igazan tudom elképzelni, hogy 19 évesen még lenne az anyagi és érzelmi háttér a gyermekneveléshez
2018. nov. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem korai,amennyiben saját otthonnal,és biztos jövedelemmel rendelkeztek,nem jó ha csak egyikötöknek van rendszeres fizetése,mert ha az kiesik valami miatt,már jönnek is a gondok. Némi sporolt pénz sem ártana,mert váratlan kiadás is jöhet,pl drága gyogyszer a picinek. Nos hogy érzed tudod ezeket biztositani a gyerekednek?
2018. nov. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem korai. Még ha meg is vannak az anyagi feltételek, akkor se biztos, hogy az érzelmi feltételei megvannak annak, hogy valakivel egy èletre összekösd magad. Az alapos átgondolás itt most nagyon kevés lenne részedről. Adj időt magatoknak.
2018. nov. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Én is úgy éreztem, ezt akarom akkor, az exem nem akarta. Szakítottunk. Majd kitalálta, mégis akarja, 21 voltam, mikor megszületett a lányom. Ez 9 éve volt. Lassan 6 éve vagyunk külön, ezalatt volt bírósági per, kapcsolat-szétrombolás, féltékenység, minden... Ne kapkodd el, majd eljön az ideje.
2018. nov. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Érzelmileg késszen állok az anyaságra.ez minden álmom hogy anya lehessek meg már dolgozok is.csak hát sajnos a barátom még nem most akar gyereket töllem.neki még korai lenne.én meg nem merek neki erről beszélni hogy en mar szeretnék gyereket mert tudom hogy ő még ugy sem akar.meg rá erőltetni se szeretném ezt az egészet.szoval inkább szenvedek magamba.
2018. nov. 7. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!