Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fájdalmas torokgyulladásra...

Fájdalmas torokgyulladásra tunátok ajánlani valamit? Homeos cuccok nem hatnak.

Figyelt kérdés

Valami szirup vagy szopogatós cucc, tea vagy esetleg étel?


Köszönöm.


2010. jún. 25. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Lereszelsz egy jó nagy gerezd fokhagymát,beleteszed egy kanálba,rácsorgatsz mézet,benyeled és meleg(nem forró)kamilla teát küldesz utána!Aztán be az ágyba!Nálunk mindig beválik:)
2010. jún. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nagymamám ilyenkor vajjal és mézzel (ha nem volt, akkor cukorral) elkevert tojássárgáját adott. Persze szigorúan friss tojásból.

Azóta is alkalmazom és nekem mindig beválik. Próbáld ki! :)

2010. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
méz.ÉN utálom,de terhesen azt ettem a torkomra
2010. jún. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vöröshagyma héjából főzöl teát és mézzel édesíted.Gyerekkoromban mindig ezt itatta velem a nagymamám ha beteg voltam és mindig használt.

22+2hkm

2010. jún. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is most voltam ügyeleten a fájós, gyulladt torkommal. Rettentően fájt, alig tudtam aludni, le végig a gégémen. A doki BIOPAROX aerosolt javasolt, antibiotikumot tartalmaz, de nem vényköteles. Orrba, és a torokhoz kell vele befújni, gyulladásgátló. Második napja fújom, de már javul. Kismama vagyok a 26. hétben, de ez használható terhesen is. Jobbulást.
2010. jún. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!