Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen mennyi az ideális...

30 hetesen mennyi az ideális hízás? Ti mennyinél tartotattok?

Figyelt kérdés

26 hetesen tartottam majdnem 6 kilónál, de a védőnő szerint inkább sok mint kevés.

30 hetesen megyek legközelebb hozzá, így ez miatt érdekelne.


Amugy 157cm/53kg kezdtem a terhességet.


2018. nov. 6. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
En 158 cm es 53 kgrol indultam, 30 hetesen +16 kg volt rajtam....22 kilot hiztam.nyilvan nem ez a normalis viszont az elso 1 evben minden lement kizarolag a szoptatassal, még dietaznom sem kellett. Szerintem egy kismama ilyenkor egye ami jol esik vagy epp ne egye ami nem esik jol. Teljesen normalis utemben hizol
2018. nov. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Teljesen jól hízol. 26 hetesen én is +6 kilónál jártam, mindenki dicsért.

30 hetesen +10 kg, de hozzá kell tennem, hogy vizesedtem is picit.

Azóta stagnálok. Szerintem rám fog jönni még 1-2 kg a végéig.

2018. nov. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
156 cm 50 kg-val indultam, most vagyok 30 hetes, 8-9 kiló pluszom van. Nem tartom vészesnek, a lányommal anno 12 kilónál jártam ilyenkor, örülök, hogy most kevesebb. De nem bánnám, ha még egy kicsit kevesebb lenne :D
2018. nov. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

173 cm/59 kg-val kezdtem. A 25. hétig 5 kg jött fel, azóta ch csökkentett diétát tartom. A 35.hétig még +1 kg jött fel, de szerintem ez kevés (az orvosok nem mondanak semmit rá)

Ha zavarnak a plusz kilók, akkor figyelj egy kicsit az étkezéseidre, de nehogy drasztikus diétába kezdj, de szerintem teljesen átlagos tempójú a hízásod.

2018. nov. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, sajnos én túlsúllyal indultam, 165 cm vagyok, 74 kg-val kezdtem, de lefogytam 69-re az első trimeszterben. Ma léptem a 30. hétbe, és 74 kg vagyok ismét. Még nem szóltak emiatt, de kicsit azért aggódom, mert ugye még most nem 5 kg a gyerek a "berendezésekkel" együtt.
2018. nov. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! 😊

Engem nem zavarnak a plusz kilók, bár nincs nagy hasam, de teljesen arányosan hízok. Mások azt mondják hogy csak a hasam meg mellem nőtt.


Másrészt kicsit kisebb a babám az átlagnál igy egyátalán nem szeretnék diétazni.


Nem vagyok kívanos sem, annyit és úgy eszek mint terhesség előtt is.


Azért tettem fel a kérdést mert ugye a védőnőm szerint ez éppen határesett és hogy másoknál hogy alakult.

De akkor ez teljesen normális ütemű hízás.

Nekem a 12kg a max, annál többet viszont nem szeretnék. Remelém nem is fogok.

2018. nov. 6. 11:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 28hetes vagyok és +10kg-nal tartok....

Első terhességemnél 18kg-ot hiztam...

Én eszem amit megkívánok....

2018. nov. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31 hetesen 7-7,5 kilónál járok. (168cm/61,4kg voltam terhesség előtt)
2018. nov. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Teherbeestem 170 centivel 65 kilóval, 12 hetesen 61 kg voltam, 31 hetesen 67. Szülni pedig 72 kilóval mentem. 2 hónappal szülés után 63 kg voltam.


Szóval a kevesebb súlyról nézve 6-nál voltam és ugyanennyi jött fel a végéig.

2018. nov. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!