Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas cukor terhesség alatt?

Magas cukor terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Múlt héten voltam a terheléses cukron, ma kaptam eredményt.

Éhgyomri 4.9, 60 perces 7.3, 120 perces 8.1


Az éhgyomri lelet szerint 6.0ig jó, a terhelésesek 7.8ig, így a 120 perces nekem *-os.


Ez nagyon gáz?


Jövőhéten megyek védőnőhöz, orvoshoz is, gondolom majd mondják mizu, csak addig is érdekelne mire számítsak.


2018. nov. 6. 18:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, 25+4 hetes vagyok.
2018. nov. 6. 18:10
 2/6 anonim ***** válasza:
A 120 perces magas, diétáznod kell majd.
2018. nov. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ebből egyenlőre max diéta lesz még szigorúbb kontroll. Nem vészes (bár az elején annak tűnik).
2018. nov. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen tényleg magas. Nekem is éppen ma jött meg az eredmény és a terheléses 5 lett kereken.


Ahogy irták valoszinű diétára fognak és majd újra nézik.

2018. nov. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ez bizony diéta lesz majd, a 2 órásra mondta a nődokim meg a haziorvosom, hogy a max határ 7,5-7,8.
2018. nov. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Orvostól függ, de javaslon hogy diabetológushoz menj. Szénhidrátdiétát fognak előirni, napi 5-6 étkezésre elosztva. Minden héten ellenőrzik majd a vércukrot vérből, de lehet hogy csak magadnak kell majd vércukormérővel ellenőrizni. Ha a diéta ellenére nem áll be a cukrod (7 alatt kell tartani) akkor jön az inzulin.
2018. nov. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!