Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hovà lett az embriò?

Anna.love kérdése:

Hovà lett az embriò?

Figyelt kérdés

3 napja voltam nőgyògyàsznàl...6 hetes terhessèget àllapìtott meg , làttam az embriòt azt mondta minden ok.

Tegnap este vèrezni kezdtem ès görcsölni. Elmentem ma reggel a dokihoz..sajna nem az vizsgàlt aki előzőleg..mert ő csak dèlutàn rendel, nem tudtam vàrni. Az orvos nem làtott semmit, se petezsàk se szìvhang, se embriò, de nekem olyan furcsa volt az az ultrahang. Hova tűnt ? Mellesleg ez az orvos azt mondta 8 hetesnek kellene legyek az utolsò menszim alapjàn.

Felszìvòdhat nyom nèlkül? Vagy takarja valami? Nem èrtem.Hètfőre hìvtak vissza ùjabb ultrahangra. Mellesleg vèrezgetek, de nem gàz nem tùl erős, ès noncsenek èsztvesztő fàjdalmaim sem.

Viszont azt mondtàk a pajzsmirigyem rosszul működik, kaptam is rà gyògyszert.

De hova lett az embriò?

Eltűnhetett nyom nèlkül?

Mert az orvos csak annyit mondott , nem làtok semmit....

Segìtsetek..volt valaki màr hasonlò helyzetben?



#vetélés #terhessèg felszìvòdàs
2018. nov. 8. 11:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nem akarok hiú reményeket táplálni, de elmúlt fél évben 2 barátnőmnek is mondta doki, hogy elment a baba és be kell fejezni a terhességet adták az időpontot.. , de nem nyugodtak bele elmentek máshoz (másik város) és mindkettőnél meglett az embrió... Nagyon régi már nálunk a gép :/


Drukkolok!

2018. nov. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszi remèlem èn is

Pont ez van nàlam is most

Pisilèsnèl vères nem görcsölök nem fàj semmi

Bizakodom

2018. nov. 10. 18:38
 13/18 DKA2017 válasza:

Nekem először nem adott semmit, utána egy hét múlva vissza mentem, írt fel progeszteront és azóta szedem napi 3X1-et 14 hetes koráig elvileg. És mivel az az orvos akinél voltam ezzel kapcsolatban nem mondott semmi normálisat csak, hogy nem biztos, hogy megmarad stb. Elmentem másik orvoshoz ő elmondta, hogy a mehemen van egy hematoma ami lehet okozza a vérzést, pihenést javasolt illetve 3kg-nál ne emeljek nagyobbat, hogy ne induljon meg a vérzés és 1,5 hét alatt tényleg szinte teljesen felszívódott a hematoma.

Lehet tényleg érdemes majd elmenni másik orvoshoz is.

2018. nov. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Kösziiiii

Ma megyek dèlutàn 15 re a dokihoz

Remènykedem mèg egy kicsit

De felkèszültem mindenre

Majd megìrom hogy mit mondtak

Üdv mindenkinek

2018. nov. 12. 06:59
 15/18 A kérdező kommentje:
A pici èletben van...van szìvhang...
2018. nov. 13. 08:10
 16/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Jó ilyet is olvasni, nem csak a rosszat! Boldog babavárás!
2018. nov. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszi

Az orvos nem ìgèrte hogy megmarad de azt mondta jò esèllyel igen

Kaptam sàrgatesthormont

2018. nov. 13. 16:43
 18/18 DKA2017 válasza:
Ez szuper hír! Kíméld magad az a biztos, nekem bevált :)
2018. nov. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!