Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyugtassatok meg, holnap még...

Nyugtassatok meg, holnap még nem lesz késő illetve ezek nem feltétlenül vetélési tünetek?

Figyelt kérdés
13 hetes kismama vagyok és nagyon boldog, csak sajnos szerintem az itthoni átalakítási munkálatok közben egy kicsit megerőltettem magam. A tüneteim már megszűntek, nagyon jól vagyok, és azt gondoltam mindent elbírok (persze azért józan határokon belül). Ma azonban enyhe vércsíkos folyásom van, illetve enyhén görcsölget a hasam. Nagyon megijedtem, azóta szinte csak pihenek. Holnap reggel megyek dokihoz. Van egy hatéves kislányom és nagyon várjuk a kistestvért. Remélem nincs gond.
2010. jún. 25. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én annó az esti fürdésnél vettem észre pici vért.

Azonnal kórházba mentünk. Kiderült, hogy van egy vérömlenyem.

Felszívódott és rendben kihordtam a babát.

Nem ijesztgetni akarlak, de inkább menj be feleslegesen, mint hogy baj legyen.

2010. jún. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

szia

ha eltudsz menni ma esetleg az ügyeletes kórházba v ahova tartozol az lenne a legjobb nektek! Elhiszem, h megijedtél, én is igy lennék ha ezt tapasztalnám.Figyelj, sztem menj be inkább habokra, minthogy utána bánd....

Remélem, nem haragszol, h ezt írtam, de én egy percet sem várnék.Drukkolok, h okés legyen minden, de biztos jól van a baba, csak tudod jobb ezt hallani is!!

Minden jót!

2010. jún. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Nekem a 12. héten volt egy kis vérzésem, nagyon megijedtem, berohantam a kórházba. A doki megvizsgált, mondta, minden rendben, és felírt Utrogestant, amit szedtem 10 napig. Azóta nem tért vissza. Azt mondták, hogy a 12.-13. hét tájékán gyakori a vérezgetés, mert ilyenkor változik meg a szervezet hormon-szintje.
2010. jún. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is beszaladnék az ügyeletre, inkább küldjenek haza, mint hogy vmi baj legyen...

Nagyon vigyázz magadra így az elején, még legalább 2-3 hétig.


Jó egészséget!

2010. jún. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen vetálés jele, lehet 1000másik ok is, nyugi!

De ilyenkor a biztonság kedvéért mindeig azonnal ügyelet! Nekem azt mondta a doki, hogy barnázás, vérzés a terhesség egyik szakaszában sem természeetes, úgyhogy mindig menjek azonnal!

2010. jún. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál?Remélem minden rendben veled!!
2010. jún. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok megnyugtató választ, de sajnos még aznap be kellett mennem a kórházba, miután hívtam a dokimat, és a következmény az lett amire legrosszabb álmaimban sem gondoltam. Most próbálok túl lenni rajta - elég nehéz - , de a hatéves lányom mindenben segít. Remélem néhány hónap múlva újra csatlakozom hozzátok és kérdéseimmel bombázok mindenkit boldog terhességem kapcsán. Addig is mindenkinek sok szerencsét
2010. júl. 1. 15:20
 8/9 anonim ***** válasza:
:((Nagyon sajnálom!!
2010. júl. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

nagyon-nagyon sajnálom, szomorúan olvasom, hogy mi történt veled...

kitartás! nézz mindig a pici lányodra amikor nagyon szomorú vagy, ő átsegít ezen az időszakon!!

2010. júl. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!