Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki terhesség legelejétől...

Aki terhesség legelejétől veszelyeztetett volt, hogyan szólt a munkáltatónak, hogy nem megy többet és hogy fogadták?

Figyelt kérdés

2018. nov. 12. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szemtöl szembe kb igy: Terhes vagyok,holnaptól táppénzen leszek,vigyázzatok magatokra az elkövetkező 3 és fél évben. Nem érdekelt hogy fogadják,jó egészséget kívántak,és kb ennyi volt. 15 évet lehúztam náluk,az lett volna a szép ha huzkodja a száját bárki is.
2018. nov. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én 8hónapja kezdtem és az volt a 2.kérdés,hogy ugye nem tervezünk babát mostanába? Kinek mi a mostanába...ugye....
2018. nov. 12. 13:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2évet dolgoztam náluk , mikor megtudtam hogy babát várok egyből szóltam , teljesen elfogadták , megértették , utana még 2hetet dolgoztam s aztan jöttem el táppénzre.
2018. nov. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tp-es papírral mentem már be az orvos egyből felvett. A személyzetisnek szóltam hogy beszélni szeretnék vele.

Szemtől szembe négy szemközt mondtam el.

2018. nov. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az elso babanal probaidos voltam, nagyon feltem mit fog szolni akkori fonokom foleg hogy probaido alatt nem el vedelem, es nem volt mindegy penz szempontjabol se hogy mit lep. Bementem szoltam beszeljunk, elmondtam negyszemkozt. Megolelt gratulalt mondta ne izguljak csak pihenjek minden oke lesz.


Masodik babanal masik fonoknek szinten negyszemkozt, o reakcioja annyi volt: jol kibsztal velem, nem varlak vissza. Hat mas ember. Most mar neha hallom vissza hogy alig varja visszaterjek, de nem igazan van kedvem ilyen ember ala visszamenni. (Azota se gratulalt pedig mar megszuletett gyerek is)

2018. nov. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!