Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek hasonló tapasztalat?...

Valakinek hasonló tapasztalat? Terhesség alatti hízás

Figyelt kérdés

Terhesség előtt kb.48-50 kg voltam. 14+4 hetesen 52 kg, kerek 19 hetesen 54 kg lettem, 22+4 hetesen pedig 60. A haskörfogatom 22+4 hetesként mérve 95 cm volt. A pocakon kívül nem látszik rajtam, hogy 'nagyobb lennék', talán egy kicsit a combomon, aminek viszont örülök. A védőnő szerint kicsit sok, viszont nem áll fenn gyanúja bármilyen terhesség alatti gondnak nálam. Tüneteim hátfájáson és ritkán hányingeren kívül nincsenek. Mint mondtam soha nem is voltam hízós típus sőt, mindig túl sovány is voltam. Ti mit gondoltok erről? 1 hónap alatt +6 kg.


23+2, 171 cm, 18 éves vagyok.



#terhesség #hízás #terhesség alatti hízás
2018. nov. 13. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Előre mondom, nem értek a témához, de attól még a védőnő nem tenné zsebre, amit tőlem kapna, ha igazán rámszállna ilyen számoknál. Híztál, igen, nagy kaland, így sincs rajtad sok háj, hát akkor? Könnyen lehet, hogy direkt kell neked ez a pici plusz zsírmennyiség (hisz a feljött kilók egy része a kicsi miatt van, igazán nem lehet sok a tényleges hízás), nagyon vékonyka lehettél. Eddig teljesen jó a súlyod, a későbbiekben persze ne szedj fel még egy csomót, az már nem lenne jó. De valószínűleg nem fogsz.


Ezen pont nem aggódnék huszonhetes várandósan, az biztos.

2018. nov. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Bőven szükséges volt neked ez a hízás. Márcsak abból kiindulva hogy én 158cm vagyok és 52kg voltam akkor mindig azt mondták hogy "vékony vagyok" (szerintem pont jó volt a súlyom) na de a te 171 cm-edhez elég kevés volt az 50. Valószínű azért nagyobb a hízás a te esetben mert jobban raktározz a szervezeted. Másrészt sok helyen olvastam hogy egy olyan aki ilyen vékonyan kezdi a terhességet, többet hízik mint aki normálsúlyal.
2018. nov. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azért kaptam a védőnőtől, mert 18 hetes koromig 2 kg-t mertem hízni, hozzád nem tudom mit szólna. Egyébként én is vékony testalkatú vagyok. Sztem egy picit próbálj odafigyelni mert ebből könnyen lehet 20+ kilo.
2018. nov. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, oda fogok figyelni.
2018. nov. 15. 01:13
 5/5 anonim válasza:
Nyugi ez még semmi én a 36. hétig 19 kg híztam. Nekem is mondta a védőnő hogy sok dietázzak elmondta hogy milyen ételekből álljon egy napi etkezésem, betartottam és ugyan úgy híztam. A 36. Hét óta egy dekat se híztam most vagyok a 39. hétben. Kíváncsi leszek mennyi fog elmenni szülés után
2018. dec. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!