Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap a 12. Heti ultrahangon...

Tegnap a 12. Heti ultrahangon szinte nem latszott orrcsont es tarko redo epp hatar erteken. Valakinek hasonlo tapasztalat?

Figyelt kérdés

Vervetel megvolt,varom az eredmenyt csak erdekel mas volt e hasonlo helyzetben es ha igen mi lett a vege.

Legyszives normalis valaszokat irjatok,aki trollkodni akar vagy megmondo kapitanykodni tartsa meg maganak van eleg bajunk koszi.


2018. márc. 30. 16:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Kórházban néztek? Mert ott nekem is elnézték. Én elmentem külön genetikai uh ra a Rózsakertbe. Másfél órán át vizsgálták, és minden ok. Azóta egészséges babám született.
2018. márc. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%

Háát... ez túl jó.. :( sajnálom.

Prena teszt esetleg? Én csak attól nyugidnék meg vagy attól sem.

Sajnálom :(

2018. márc. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
A kombinált teszt eredménye csak egy arányszámot ad, sok értelme nincs. Szerintem is érdemesebb lenne tovàbbi vizsgálatokra menni.
2018. márc. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Mivel vervetel is volt Sztem maganban csinaltatta a kérdező... De nem tudok sajna erre mit mondani mint h én elmennek másik helyre is.
2018. márc. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen elmennék magán uh vizsgálatra, minél jobban felszerelt helyre.
2018. márc. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Magan klinika Budan. A Czeizel intezetbe kuldtek a verem aztan utana meg kerhetek mas vizsgalatokat is bar nyilvan nem nyugszom meg ha mondjuk kozepes esely meg akkor sem ha alacsony. 10 hetesen 5 naposan is volt ultrahangom ciszta miatt sokat kellett nezni a picit es azota semmi valtozas orrcsont ugyileg :( most 12 het 5 nap volt es ez ugyben nincs valtozas :( azon kivul sziv minden jo de pont ez a ket ertek sajnos aggaszto... az orvos azt mondta,hogy ne essek panikba nem feltetlen jelent bajt mivel a nyaki tarkoredo meg eppen jo
2018. márc. 30. 17:06
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
En is befizetnek egy prena tesztre.
2018. márc. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora a nyaki redő? Hát az orrcsont hiánya nem túl biztató... Drukkolok nagyon, hogy minden rendben legyen!!!!
2018. márc. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt van több ilyen kérdés is korábbról. Egyiknél egyáltalán nem volt orrcsont a vizsgálat időpontjában de egészséges baba lett.
2018. márc. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Csinaltattam prena tesztet vegul,mivel kozepes lett az eredmeny 1:990. A masik ket betegsegre meg 1:50000

Egyebkent tarkoredo 2.5 volt,amire azt mondtak hatar ertek plusz a czeizel intezetnel inkabb a 2 mm a jo.

Ugyhog most varunk tovabb

2018. ápr. 12. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!