Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes terhes vagyok és...

KiarraGina kérdése:

25 hetes terhes vagyok és nagyon parázok a szüléstől (első baba) szerintetek ki lehet birni fájdalomcsillapító nélkül? Azt mondják hogy az első szülés könnyű igaz?

Figyelt kérdés
2018. nov. 19. 18:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
19%

20-as: köztudott, hogy a természetes szülésnél több a rizikó A BABÁRA NÉZVE és nem kell ahhoz megkóstolnom a xart, hogy tudjam, nem jó az íze. :)


Nekem bőven elég volt a környezetemben átélt szülések természetes "örömeit" hallgatnom, hogy aztán szerencsémre nekem megadatott a császár, aminek után 1 hét alatt felépültem és nem volt semmi gondom.


De mindenki maga tudja.


Viszont azt terjeszteni, hogy bármely szülés könnyű, az nagyon nem igaz! Már maga a 9 hónap sem egy sétagalopp!

2018. nov. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
20-as: azért a "Bizony van, aki belehal" és a "sokan belehalnak" között van némi különbség - már ha érted....
2018. nov. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
60%
Jobb a császár?'Én császárral szültem. Valoban nem fáj amig kiveszik a babát, hisz hat az érzéstelenitö. De utána ??? 7 éve volt de még most átérzem azt a fájdalmat amikor kiment az érzéstelenitö. Én pl azt áreztem mintha egy égő vasat tartanának a vágásomhoz, nagyon sirtam..
2018. nov. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!