Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen nincs szívhang,...

6 hetesen nincs szívhang, missed ab?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 6 hét 3 naposan nem volt szívhangja a babámnak, CRL 3,7 mm. Az orvos szerint ez miss ab lesz. Sokatoknál olvastam, hogy csak később lesz szívhang. Kérlek írjátok meg, ha hasonló helyzetben voltatok.
2018. nov. 20. 11:48
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sajnos szabálytalan a petezsák és tegnap sem volt szívverés. Csütörtökig kaptam haladékot, ha nem nő, akkor biztosan missed ab, ha igen akkor kap haladékot, hogy működjön a szíve. Lelkiekben készülök a legrosszabbra. Első baba lett volna, mindennél jobban akartuk, nagyon szerető családba érkezett volna.
2018. nov. 21. 11:17
 12/16 anonim ***** válasza:
Istenem, annyira sajnálom. Aki megérdemelné oda nem megy sok esetben. Kitartást kedves kérdezö, és sok erőt, de még ne add fel. Én szorítok értetek.
2018. nov. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szia kérdező ? Mi történt?
2018. nov. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nagyon köszönöm a kérdést. A babám nem hogy nem nőtt hétfőről csütörtökre, de még kisebb is lett. Két orvos is 100%-osan megerősítette, hogy sajnos 5 hetesen megállt a fejlődésben. Hétfőn és kedden nagyon össze voltam törve, tegnap előtt, mikor mondták az eredményt, már nem, mert lelkiekben felkészültem és elfogadtam azt, hogy beteg volt, így se neki, se nekünk nem lett volna jó, ha betegen kell élnie. Persze iszonyatosan nehéz, de próbálok nagyon erős lenni. Itt van most 3 hónap, amíg regenerálódnom kell, odafigyelek az étkezésre, ha picit regenerálódott a testem akkor visszamegyek sportolni, tovább szedem a terhesvitamint, magnerotot stb. 26 éves vagyok, 10 éve vagyok együtt a párommal, 6 éve összeköltöztünk, rengeteg munkával de vettünk egy közös lakást, 2 éve pedig összeházasodtunk, mostmár tényleg semmire se vágytunk jobban, mint egy kis manóra. Tegnap megvolt a missed ab, nagy volt a fizikai (tágítás) és lelki fájdalom, de igazából én próbáltam tartani a lelket a többi lányban a kórházban :-) Csak előre nézek mostmár, és bármit megteszek azért, hogy babánk szülessen. És nem is gondolok arra, hogy a következőnél is ugyanez lesz, vagy bármi probléma lesz. Ez a babám is elsőre összejött, hiszek benne, hogy a következő is hamar összefog és tudom, érzem, hogy egészséges lesz és minden rendben lesz vele.
2018. nov. 24. 07:52
 15/16 anonim ***** válasza:

Csak egy tipp, en veteles utan (missed ab utan) masfel honappal 1 alkalombol teherbe estem ujra. Most itt dumal nekem a 2,5 evesem, es pocakban a kisteso :)

Sok boldogsagot az eletben!!!

2018. nov. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Erőt jöttem adni. Azóta megszületett a szivárvány babám 9 hónapos elmondhatatlan boldogság Ő nekem!
2020. dec. 26. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!