Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pocak állásából, hogyan lehet...

Pocak állásából, hogyan lehet következtetni a baba fekvésére?

Figyelt kérdés

védőnő és kórházi tanácsadáson is a szülésznő egyből jó helyre rakja a szívhallgatót

aki ért esetleg hozzá elmagyarázná? Olyan jó volna, ha tudnám én is..hogy fekszik odabent 😊 csak, ha rúg vagy kinyomja magát, akkor sejtem kb. hogy lehet a pocakban


2018. nov. 21. 10:15
 1/3 A kérdező kommentje:
21 hetes vagyok
2018. nov. 21. 10:16
 2/3 anonim ***** válasza:
Én használok szívhang hallgatót, és ennyi idős terhességnél már jó eséllyel a legtöbb helyen lehet hallani a szívhangot, legalábbis én nem csak egy pontban hallom. Nyilván ott a leghangosabb, ahol éppen a mellkasa van, de már arrébb is hallatszik halkan. Azt nem tudom, hogy milyen a testalkatod, én vékony vagyok, ha lefekszek, akkor mikor ráteszem a kezem a hasamra mindig érzek "puklit", ami most már két tenyérnyi kb. a 24. hétre. A fekvés nem mindig következtethető ki a pukliból, de általában én ha faros, akkor egészen lent érzem mocorogni, ha fejvégű, akkor köldökvonalnál érzem erősebben a rendezkedést.
2018. nov. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

vékony testalkatú vagyok, de mindig egyből erőteljesen hallani...második terhességem

elsővel is pontosan megtalálták mindig 😊😀 én is a rúgásokból tudom,hogy épp far-fej vagy harántfekvésű, de ha nyugiban van fogalmamsincs

2018. nov. 21. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!