Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhesen tegnap este...

8 hetes terhesen tegnap este el kezdtem vérezni. Valaki volt hasonló cipőben már? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

8 hetes terhes vagyok és tegnap este észleltem, hogy el kezdtem vérezni ami tudom, hogy nagyon nem jó jel. A mellfájdalom, hol előjön hol nem ezen kivül semmi más terhességi tünetem nincs. Olvastam sok félét, hogy volt akinek 2 napig tartott a vérzés majd utána magától el állt és a terhessége sikeres volt a későbbiekben. 2 nap múkva kaptam időpontot az orvostól mert külföldön élünk sajnos itt így működnek a dolgok.

Kérem aki járt màr hasonló cipőben írja le a tapasztalatát.

Köszönöm


2018. nov. 23. 12:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Vagy hívd fel az 111 számot és ott megmondják hova menj lakcímed szerint.
2018. nov. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Mi is Angliában voltunk mikor a terhességem elején vérzés jelentkezett, bementünk a legközelebbi kórházba este és igen kiváratták a 4 órás időt ,de simán megvizsgált az orvos és ultrahangozott is és nem küldtek el a saját orvosomhoz előtte.

Amúgy ha nem erős vérzés és nem görcsölsz akkor simán lehet, hogy semmi gond nincs.Egy szeretkezés is okozhat vérzést pld mert vérbőség van odalent..Az orvosok zöme odakint se finomkodik nem azért mondta amit mondott, hogy vigasztaljon, hanem mert ilyen a tapasztalat..

2018. nov. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Most hívott az orvos, hogy 2.40kor mehetünk ultrahangra.
2018. nov. 23. 13:53
 14/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Mi lett a terheségeddel a vérzést követően?
2018. nov. 23. 14:06
 15/18 anonim ***** válasza:
Első babámmal én is pont 8 hetesen kezdtem vérezni, és vagy kétszer előfordult még a 12.hétig. Végül semmi gond nem volt, ezt leszámítva problémamentes terhesség volt. Azt mondta az orvos, nem tudja mi okozta. Mélyen tapadó lepénynél szokott ilyen előfordulni, de a lepény is jó helyen volt. Érdekes, hogy most várom a második babámat, vele viszont mélyen tapadt a lepény, de nem véreztem egyáltalán. Remélem minden rendben veletek, írd majd meg mit mondtak!
2018. nov. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Olyan jó olvasni, hogy vannak még kedves emberek.most éppen várunk de mindenképp megírom hogy mi történt
2018. nov. 23. 15:22
 17/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Végeztünk a vizsgálattal.

Volt szívhangja meg láttuk a magzatot.

A méhszáj zárva van ami egy jó jel.

Pénteken kell vissza menni újra, megint meg nézzik az ultrahangon mert azt mondta a doktornő, hogy 5-6 hetesnek felel meg a mérete és hogy a szívdobogásának is gyorsabbnak kellene lennie a 8 hetes terhességhez képest.

Azt mondta, hogy lehet ez egy kezdödő vetélés is de az is lehet hogy meg marad a baba. Pénteken majd ki derül. Szóval ennyi. Most teljesen össze vagyok zavarodva. Valaki esetleg volt ilyen helyzetben?

2018. nov. 23. 16:51
 18/18 anonim ***** válasza:
Oh szegény, akkor bizonytalanság... Reméljük, hogy nem lesz gond. Engem fekvésre ítéltek mikor véreztem, próbálj meg minél többet pihenni, ha tudsz! Nagyon szurkolok, hogy ne legyen semmi probléma! Kitartás!!
2018. nov. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!