Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Istenhegyiben ugye nem tévedne...

Istenhegyiben ugye nem tévednek a baba nemét illetően? 17hét

Figyelt kérdés
17hetesen Hajdú doktornö fiut mondott és elvileg a videón szépen látszik a fütyköse....csak mai világban annyi mindent ilvastam már higy benézték a nemét.Már vásárlolhatok fiús cuccokat ugye??nem vszinu hogy a doktornő téved ennyi év tapasztalat után
2018. nov. 23. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
% Akkor lesz a neme, ha megszületik ezt soha ne feledd. Teljesen mindegy , hogy ki csinálja, hol csinálja, mikor csinálja az ultrahangot.
2018. nov. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél unisex cuccokat. Sárga vagy zöld vagy piros ruhából fiúként se esik ki nem? Amúgy nem mindegy a neme?
2018. nov. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

Nézd, nem valószínű.

Ugyanakkor el nem tudom képzelni,milyen olyan fiúsholmit lehet venni egy újszülöttnek,amit egy lányra nem lehet ráadni vagy fordítva ...

2018. nov. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Ez nem a doktornő tapasztalatán múlik. Ez egy gép ami kivetít egy képet amit nagyon sokminden befolyásol. Ha odagyűrt egy kis köldökzsinórt a lába közé ami pont úgy vetítette ki a képet mintha a zacsija lenne, akkor simán lehet lány is.

Az ultrahang nem tökéletes kameraképet mutat hanem hang visszaverődéséből állít össze egy képet. Ez azért nem olyan egyszerű történet, mindegy milyen szeme van a doktornőnek.

2018. nov. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a doktornő 100%-ra mondta mindkét alkalommal a baba nemét. Bár hozzátette, hogy ilyet nem mondhat. 20 hetes UH-n azt is mondta, hogyha mégsem lány (ezt a lányunknál mondta) segít visszavinni minden cuccot a boltba😅. Fiúnknál meg is kérdeztük, hogy elkezdhetünk-e vásarolni, azt mondta igen☺️. Szülés elötti nap a fiúnkat grammra pontosan megsaccolta (2300 grammra saccolta, másnap megszületett pontosan ennyivel), a lányunkat meg 1 héttel elötte mondta, hogy mekkora lesz (3400-3500-öt mondott és 3500-tel született). Mindkettő teljesen pontosan bejött!!!!
2018. nov. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Ha jól látszik is nem értem a kérdést...

El már nem fog tűnni, és ilyenkor már azért egyertelmű ha látszik.

És ő nem nagyon téved

2018. nov. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem már a kombinált teszten is megmondták ott, hogy kisfiam lesz. Nem a doktornő, hanem Bátorfi doktor úr, és hozzátette, hogy azért még ne vegyük tutira, majd a 18 hetes UH-n, de mondta, hogy egyértelműnek tűnik, és nekünk is megmutogatta, miből gondolja. 32 hetes vagyok, azóta látta

a saját dokim 3x, Bátorfi még 1x, meg babamozin egy szonográfus is, mindenki egyértelműen fiút mondott, úgyhogy én elhiszem, hogy nem tévedett. De elhittem elsőre is, nem vagyok vak, én is láttam, mikor mutatta, hogy a lányomon bizony ilyen alkatrész nem volt :D

Ha a baba jól fekszik és szépen mutatja, akkor ma már elég biztosra lehet menni szerintem ebben a terhességi korban. Tévedés inkább akkor van, amikor az sztk-s doki leszarja valójában, aztán csak odapillant és mondja, amit hirtelen lát, vagy ha a baba úgy fekszik, hogy nem lehet egyértelműen látni, esetleg túl korai még a dolog, és csak óvatosan tippelnek.

Ha Hajdú doktornő szerint egyértelmű, akkor szerintem azt nyugodtan elhiheted.

2018. nov. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem várjál a következő uh-ig, hogy akkor mit mondanak, 17 hetesen nem kell minden cuccot megvenni, amikor nekem már tizedszerre mondták, hogy kislány, akkor vettem meg a lányos cuccokat.
2018. nov. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendbenköszi a hozzászólásokat akkor még várok azért a 4D-re,addig meg semleges ruhákat vásárolok :)
2018. nov. 23. 16:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem simán benézték, nevet nem szeretnék mondani. A kislányomat végig fiúnak mondta, az utolsó hetekben derült ki, hogy amúgy mégse...szerencse, hogy első baba volt és direkt úgy vásároltunk, hogy ha ellenkező nemű lesz majd a tesó, őrá is rá tudjam adni.
2018. nov. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!