Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok az uh-...

9 hetes terhes vagyok az uh- on látott a doki hematomat. Barnazas normális?

Figyelt kérdés
Barnazok 4 napja, ez normális ilyen esetben? Akinek volt ilyen ő is barnazott? Vele jár ez, így szívódik fel, ürül?
2018. nov. 23. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hematóma esetén igen.
2018. nov. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Igen. A hematóma miatt barnázol, mert az ürül kifele. Ne emelj, ne terheld magad. A dokid biztos mondta, hogy szigorú ágynyugalom. Én 11 hetes voltam, amikor elkezdett folyni ilyen rózsaszínes folyás. Gondoltam elmúlik. Erre reggelre elöntött a vér, szó szerint ömlött. Nem pánikoltam be annyira, éreztem, hogy a baba rendben, valami más van a dologban. És igen bementünk, kiderült, hogy egy 44x63mm-es vérömleny( hematóma) van a hátsó falon. Kezdett múlni a vérzés, aztán 1 hónapig barnáztam, míg ki nem ürült. Ezzel voltam kórházban 4 napot. Vigyázni kell, mert én hiába pihentem 1 hét múlva vissza mentünk uh-ra és nagyobb lett. Tehát nem játék. Sokat pihenj, ha elkezdenél verezni azonnal kórház, nehogy baja legyen a babának. Kaptál progeszteron pótlót vagy valamilyen gyógyszert,? Én duphastont szedtem
2018. nov. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen kaptam progeszteron kuppot, napi 2- szer. Köszi a válaszokat!
2018. nov. 23. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!