Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhesen ömlik belőlem...

8 hetes terhesen ömlik belőlem a vér. Valaki volt már hasonló helyzetben? Többi lenn.

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Csütörtök este el kezdtem vérezni amit már akkor tudtam, hogy semmi jót nem jelent. Elmentem tegnap orvoshoz ő megvizsgált, látta a szívhangot a magzatot is de mondta, hogy 5-6 hetesnek felel meg. Ma reggel rengeteg vér távozott/távozik belőlem. Szó szerint ömlik. Február végén volt már egy vetélésem ő is 8 hetesen ment el.

Úgy sejtem, hogy ez is vetélés lesz de kérlek benneteket ha van bármi tapasztalatotok akkor írjátok meg nekem.

Köszönöm


2018. nov. 24. 11:01
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal mennék be kórházba.
2018. nov. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
23%
Nem szexeltetek a vérzés előtt? Nekem attól volt ilyen 8 hetesen (és semmi gond nem lett, csak el lettünk tiltva...)
2018. nov. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
100%
Ja és igen, kórház mindenképp!
2018. nov. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
74%
Nem igazan értelek. Ha az a cél, hogy elvetéli, akkor maradj a seggeden otthon, és gyakorizz tovább, ha esetleg esélyt adnál a terhességnek, akkor meg húzz azonnal az ügyeletre
2018. nov. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
95%
Ez most komoly? Netezel ahelyett, hogy elmennél egy ügyeletre?
2018. nov. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy Angliában élünk. Itt nem fogadnak a kórházban csak úgy mint otthon. Itt az itteni orvosodnak kell be utalni és úgy mehetsz be tegnap voltam a kórházban ott meg néztek de mondták, hogy ha minden percben is meg ultrahangoznának ha el akar menni a baba így is úgy is elmegy. Felesleges bemennem mert nem fognak fogadni, ha csak nincs be utalóm.
2018. nov. 24. 11:15
 7/51 A kérdező kommentje:
És nem, nem szexeltünk előtte. A semmiből jött a vérzés.
2018. nov. 24. 11:17
 8/51 anonim ***** válasza:
22%
Egyetértek a többiekkel. Ez most komoly, hogy várzelz, és ülsz a net elött, várva a mi válaszunkra, miközben lehet elmegy a baba ? Sose értettem ezt. Én 8 hetesen barnáztam, de eszembe se jutott netezni hanem rögtön be a korházba, mert volt már vetélésem. Mindenestre, szoritok, de jobb lenne a kórházba ülnél és a dokit várnád, nem minket 😟😟
2018. nov. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
91%
Én is Angliában élek, pontosan tudom milyen itt az egészségügy. (bármi bajod is van, szedjél paracetamolt) de ha terhes valaki, és ennyire vérzik azt rögtön előreveszik a sürgősségin. Oda elég ha a férjed bevisz..Miért nem mész a sürgősségire? Sőt ha ennyire durva akkor a kórházban is ellátnak soron kívül..
2018. nov. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:

Úristen!!! Komolyan ilyen embereket.

Mit nem értettek azon, hogy hívtam a kórházat és mondtam, hogy mi van és mondták hogy felesleges be menni mert nem tudnak mit csinálni csak ha nagyon vérzek kb 10. Percenként elönt a vér hogy a betétem is elázik akkor mehetek be.

De mindegy, aki nem itt kinn él és nem tudja hogy hogy megy itt kinn az egészségügy az ne próbáljon már meg pálcát törni felettem!!!

2018. nov. 24. 11:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!