Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitöl lettem ennyire rosszul?...

Mitöl lettem ennyire rosszul? Hajnalban ki akartam menni wc-re és ugy megszédültem, hogy majd ejálultam! Vissza kellett ülnöm az ágyra még kb.5 percig mert nagyon rosszul lettem! 11 hetes vagyok és megijedtem mert ilyen még nem volt velem!

Figyelt kérdés
2008. nov. 6. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg leesett a vérnyomásod. Nézesd meg a védőnőddel. Boldog babavárást!
2008. nov. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Érdemes a fekvő helyzetből lassan kelni fel , kíméletesebb a szervezetnek.
2008. nov. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is volt ilyen a terhességem elején, a védőnőnek panaszkodtam és ő rögtön elküldött vérvételre, ami kimutatta, hogy vészes vérszegénységem és vashiányom van.

Gyógyszeres kezelés helyrehozott.

Talán nálad is ez a helyzet...

2008. nov. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia


Igen, valószínű a vérnyomásod, ez velem is előfordult többször is, volt mikor szimplán ülő helyzetben.

Kicsit várj ébredésután és úgy kelj fel lassan. Persze azért ezt említsd meg a védőnőnek, vagy a dokidnak.

Boldog babavárást és gratulálok

2008. nov. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én tesóm el is ájult, nem csak majdnem, az ágy mellett feküdt már egy jó ideje, mire megtalálták... Semmi gond nem lett, azon kívül, hogy egy napot feküdt kórházban, és az egészet az alacsony vérnyomás okozta, azóta is 80/50 neki (és nekem is) a max.
2008. nov. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!