Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, ki hány hetes...

Kismamák, ki hány hetes kortól van otthon táppénzen?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok ki mikor mondta el a munkáltatónak és mikortól ment táppénzre.

2018. nov. 26. 10:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A közvetlen felettesemnek a genetikai szűrések után mondtam el, a többi kollégának úgy a 19. héten (utána kezdett csak látszani). A 28. héten kerültem kórházba, utána már nem mehettem vissza dolgozni, jött a táppénz sajnos.
2018. nov. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
9 hetesen mondtam el, táppénzen nem voltam. Most a szabijaimat töltöm aztán CSED-re megyek. 35.hétig dolgoztam.
2018. nov. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%

A pozitív teszt óta be se tettem a lábam, mert olyan vegyszerekkel dolgozunk, ami nem épp egészséges.

Más munkakört nem tudtak adni, így kapom az alapbért. Szerencsére ez nálunk természetes.

Ha nem így lenne, akkor se mentem volna, inkább "elintézem okosba' " a táppénzt.

2018. nov. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk lombikunk volt. Mát akkor tp-en voltam, amikor még nem is voltam terhes. Miután kiderült, hogy sikerült, onnantól nem is mentem vissza. Eleve veszélyeztetett voltam a problémáim miatt a kezdetektől. Sajnos minden valóra is vált ebből, még az is, ami nem volt benne a pakliban. 11. héttől a 27.-ig voltam kórházban. Fel sem kelhettem. Amikor hazaengedtek, akkor is szigorúan kellett feküdnöm a végéig... Szóval nem csak azért voltam tp-en, hogy ne kelljen végre dolgozni...
2018. nov. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
24 hetesen mentem el táppénzre
2018. nov. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

30. hétig dolgoztam a munkahelyemen, azóta home office. Munkáltatónak 16 hetesen mondtam el (első terhességnél 7 hetesen de missed ab lett 13 hetesen, így biztosra akartam menni).

Korai vizesedés miatt kénytelen vagyok itthon maradni és pihenni.

32 hkm

2018. nov. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm aki eddig írt! Mire orvoshoz kerülök 7 hetes leszek utána elmondom mert más munkakört nem kapok és folyamatosan túlórák vannak és rengeteget utazom.
2018. nov. 26. 13:31
 18/18 anonim ***** válasza:
A 12. héten mondtam el, és nem mentem táppénzre, a 38. hétig dolgoztam.
2018. nov. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!