Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lehet terhesség?

Kicsijány kérdése:

Ez lehet terhesség?

Figyelt kérdés
A barátommal közvetlen az ovuláció előtt voltunk együtt egy nappal. Nem védekeztünk (amúgy sem szoktunk védekezni soha). Előtte voltam nőgyógyásznál és mondta a hasi ultrahangon hogy nem sokára meg fog repedni egy tüsző. 5 napja késik a menstruációm. Tegnap és tegnapelőtt volt barnazas kicsit. Ma már semmi. A tüneteim ugyanúgy megvannak mint ha meg akarna jönni. Az előző mensimnel előtte 3 napig és utána 3 napig barnaztam. Sokáig kezeltek előtte candidaval. És nem napra pontosan jöttek a menstruációim.Szerintetek?
2018. nov. 30. 16:26
 1/8 anonim válasza:
Szerintem lehet. Csinalj egy tesztet. :)
2018. nov. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát hétfőn fogok ha addig semmi. De mar nem reménykedek benne. Mindig negatív lett eddig :(
2018. nov. 30. 16:33
 3/8 anonim válasza:

Hany naposak voltak az elozo ciklusaid es most hanyadik napon tartasz?

Nekem olyanok voltak hogy 38, 42, 46, 56, 58

Es most ugy lettem terhes az 58 napos ciklus utan hogy mar a 33. ciklusnapon pozitiv lett a teszt delutani vizeletbol. De mar elotte ereztem, hogy most tuti sikerult. 14 nap helyett a 19. napon volt peteeresem. Az elozmenyeimet tekintve majdnem a nagykonyv szerint sikerult. Nekem ez csoda. Ne veszitsd el te se a remenyt. Szurkolok!

2018. nov. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ugy volt hogy. 27 38 36 30

Most tartok a 35nel.

2018. nov. 30. 17:11
 5/8 anonim válasza:
Akkor szerintem vard ki a 38at es utanna szamitsd ugy, hogy kesik. Talan ez biztosabb.
2018. nov. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi :) kíváncsi vagyok nagyon :)

Megérzésre se tudok hivatkozni mert egyszer így érzem egyszer úgy :/

2018. nov. 30. 17:18
 7/8 anonim válasza:
Hogy vagy azota? Mikor tervezel tesztelni? :)
2018. dec. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

2x teszteltem és pozitív lett mindketto :)

Pénteken délelőtt megyek orvoshoz :)

2018. dec. 3. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!