Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lehet terhesség, vagy baj van?

Ez lehet terhesség, vagy baj van?

Figyelt kérdés

Ciklusom 32 napos, fél éve rendszeresnek mondható(előtte pajzsmirigy gondjaim voltak, kezelve van).

Ebben a hónapban nem jött meg, 2 nap késés után negatívat teszteltem.

Elmentem laborra, hogy mégis mi lehet a gond. Hát valóban van gond: TSH 3,1 lett. Inzulin 10. Szóval ez meg is magyarázhatná a késést.

Viszont tegnap délután kicsit barnaztam, azt hittem megjon, de azóta semmi.

És amit nem értek. Progeszteronom 62 lett, az ösztrogén pedig 2026. Ilyen nagy értékeket nemis találtam sehol.

Baj lehet, vagy mégis terhesség?


2018. nov. 29. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem néztek hcg-t?

Egyébként, baj az van, nem hiszem, hogy terhes vagy. Konzultálj a háziorvossal, aki majd elküld belgyógyaszhoz, endokrinológushoz...

2018. nov. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Járok endokrinologushoz!

Nem néztek HCG-t,mivel nem azért mentem, és 3 hónapja kaptam a beutalót. Csak azért mentem el, mert nem jött meg.

2018. nov. 29. 12:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Ohh, így már értem. Egyébként, ha nagyon aggódsz, vegyél nagy érzékenységű tesztet (10-es), és csináld meg holnap reggel, de ez inkább hormonális probléma, mint terhesség. A háziorvoshoz mindenképp vidd el a leletet.

(Mondanám, hogy menj el nőgyógyászhoz, de ha a legnagyobb aggodalmad a terhesség gyanújs, akkor még felesleges. Valószínűleg nem látná még)

2018. nov. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem ez a legnagyobb aggodalmam. Várjuk a babát 2 éve.

Azt nem értem, hogy egy hónapja minden értékem tökéletes volt. Ez az ösztrogén szint nagyon megrémiszt.

Tegnap telefonon beszéltem dokimmal, azt mondta, hogy ez nem olyan nagy kataszrofa mint ahogy én elképzelem. Majd megyek hozzá. Emelte a gyógyszer adagomat, remélem helyrejön.

2018. nov. 29. 12:10
 5/5 anonim ***** válasza:

4,8-as TSH-val lettem terhes. 7 hónapja.

:D

2018. nov. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!