Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megcsináltassam a 12.heti...

Megcsináltassam a 12.heti reszletes vizsgálatot?

Figyelt kérdés
külföldön lakom,es ez nem tartozik bele a közelezö vizsgálatok köze,es egy csomo penzbe kerül-ami nem gond,de a dokim ugyis minden honapban meg uh-z,es semmi esetre sem vetetnem el a babät,bärmi lenne.ti mit gondoltok?9hetes
2008. nov. 6. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Ha téged megnyugtat igen csináltasd meg,így fel tdsz készülni az esetleges következményekre, a kérdés h valóban akarod-e ha valami maradandó gond lenne-e a babóval.

Én megycsináltattam, mert engem megnyugtatott és így az utána következőkre jobban fel tdtam készülni. Bár semmi gond nem volt szerencsére, de Én nem vállaltam volna h beteg gyereket hozzak a világra magam és a babó miatt sem.

De ha mindenképp megtartanád akkor felesleges plusz költségbe verned magad, jobb helyre is mehet az a pénz.

Boldog és egészséges babavárást.

28 hetes kismama

2008. nov. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a välaszt! :)
2008. nov. 6. 13:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha mindenkeppen megtartod, akkor max annyi haszna lenne, hogy elore fel tudsz keszulni esetleges bajokra. Ha nincs ra penzed, ne foglalkozz vele. Foleg ha egyebkent is minden honapban uh van. Ahol en elek ott 2 uh van a 9 honap alatt.
2008. nov. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szio

sok dologtol fugg!

- mennyire nyugtatna meg teged..nagyon?

- hany eves vagy? elmultal 30-35?

- volt e parod, vagy a te csaladodban barmilyen rendellenesség


ha ezek kozul barmelyikre igennel valaszoltal, szerintem erdemes.

2008. nov. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
23 vagyok,es nincs a csalädban sem semmi gond.annyira nem is izgulok,meghät tenyleg minden honapban uh-z a doki,es az azert jo...köszi a tanäcsokat!
2008. nov. 6. 18:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 24 éves vagyok, a családban nem volt semmi baj, de én megcsináltattam, és nem bánom. nyugodtabban telnek a napjaim, mintha nem végeztettük volna el.
2008. nov. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!