Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek az első ultrahan...

Holnap megyek az első ultrahangra. Melyik időpontot mondjam hogy ne kabátjának össze-vissza mindent?

Figyelt kérdés

Az utolsó menstruaciom időpontja szeptember 27. Ovu viszont csak október 24-25. Nem szeretném ha megijesztenenek feleslegesen. Ti a valós menzi időpontot mondanatok vagy az ovuhoz szamoltat? (Hőgörbét vezettem ezért tudom ennyire pontosan)

Illetve meg azt kérdeznem meg hogy ugyebár hasi uh lesz és akkor most üres hólyaggal menjek vagy inkább ne pisilek előtte?

Köszönöm a válaszokat!



2018. dec. 2. 15:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanígy volt. A doki ovutól visszaszámolt 14 napot és azt írtuk be utolsó menzesznek. Így 10 nap eltérés volt. Az a vicces, hogy azóta az uh-kon mindig nagyobbnak nézik a babát :-)
2018. dec. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem Várpalotán csak hasi volt 8 hetes 3 napos terhességnél. Érdekes... Menstruáció időpontját mond szerintem
2018. dec. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Miért ilyen későn volt az ovud? Mindig ilyen hosszúak a ciklusaid? Mert akkor mondhatod, hogy szept. 27 az utolsó vérzés, de 3x naposan a ciklusaim, akár hozzá is teheted, higy mikor volt a peteérés.

Nekem az első terhességemnél 12. hétig csak hüvelyi UH volt, a másodiknál csak hasi. Inkább hüvelyire készülj, mert az a gyakoribb.

2018. dec. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem 35 naposak a ciklusaim, vagyis helyből egy hét csúszás van. Ezt tudtam is, 8 hetesen voltam orvosnál először, ő kiszámolta, hogy 8 hét, rögtön mondtam, hogx valószínűleg csak 7, mert hosszú a ciklus. Csinált uh-t, közölte, hogy igazam van, pontosan 7 hetes a baba, a papírra is ezt írta. 12 hetes uh-ra a crl alapján aftak időpontot (istenhegyin voltunk, így kérték eleve), a dokimnak is mondtam, mi a szitu, át is írta a terminust a 12. heti uh alapján. Így most menzesz szerint 34+3 hezes lennék, de 33+3 vagyok, a kiírt időpontom is ehhez igazodik. De amúgy értelek, tudok én is olyan esetről, hogy a doki leszarta, aztán ment a csesztetés, hogy miért kicsi a baba... kinek hiányzik ez...
2018. dec. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Uvuhoz számold a ciklusodat, Október 10-et mondj a vérzés első napjának!
2018. dec. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!