Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg nem gond, ha egyáltalá...

Tényleg nem gond, ha egyáltalán semmilyen terhességi tünetem sincs?

Figyelt kérdés

A 10. hétben vagyok és semmilyen tünetem nincs. Az elején volt egy kis mellfeszülésem, de az is elmúlt. Azóta tényleg semmi….se hányinger, se fáradtság, se fejfájás, és a hasam sem nőtt egy centit se.

Már voltam dokinál 3 hete, akkor mindent rendben talált. Jövő hétfőn megyek legközelebb és most elkezdtem aggódni, hogy minden rendben van-e vajon.


Köszi.


2018. dec. 4. 11:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem volt alaptalan a rossz érzésem....szombaton sajnos elvetéltem. Nagyon össze vagyok törve....:(
2018. dec. 14. 15:21
 12/15 anonim ***** válasza:

Sajnalom, a 12. hetig sajnos sokszor elofordul.

De ne szomorkodj, hiszen ez termeszetes dolog. Sokan meg azt sem tudjak hogy terhesek csak erosebben gorcsolnek menstruaciokor. Szinte minden no tulesik ezen.

Uj honap, uj esely. Fel a fejjel!

2018. dec. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Megertem, hogy ossze vagy torve, gyaszold el nyugodtan, sirj, amennyi jol esik, jobb, ha ez kijon, es nem lenyomod magadban. Ilyenkor nagyon nehez lehet elorenezni. Van, akivel tudsz errol beszelni?
2019. márc. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ja bocs, most latom, hogy mar regebbi a kerdes. Azota hogy vagy?
2019. márc. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Köszönöm az érdeklődést így ismeretlenül is.

Azóta jobban vagyok. 3 menstruációs ciklus lement, ebben a hónapban kezdjük a próbálkozást újra.

2019. ápr. 8. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!