Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34-35 hetes Kismamik hogy...

34-35 hetes Kismamik hogy érzitek magatokat? 😊😍

Figyelt kérdés
Vizesedés? Jósló fàjásokkal hogy álltok? Alvás? Várjátok már a végét? 😊

2018. dec. 4. 12:41
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

Na, akkor lehet, hogy nálatok lesz is valami, ha már fájásokat produkál! 😊🤞🏻 Szorítok!😊

Kedves #4-es teljesen meg tudlak érteni! Ez már azaz időszak, hogy gyere mááár kérlek!😀


Mi is voltunk dokinál enyhe összehúzódásokat nekem is mutatott a CTG, aztán megvizsgált. Megkaptam a beutalót az indításra, mivel úgy látta, hogy kevesebb a magzatvíz, és már nagyon rosszul megyek, annyira lent van a fejecskéje. A klinikán megvizsgáltak. Hála a Jó Istennek, a kislányom jól van! A magzatvíz is elegendő még, így nem sürgős szerencsére a megindítás, és mondtam, akkor nem szeretnék élni a lehetőséggel. Én kibírom🙂 szeretném, ha magától természetes úton-módon indulna be! Nem szeretnék belekontrálkodni ebbe a folyamatban. Tehát várunk a nagy napunkra💗 2 nap múlva úgy is kell mennem 🙂 holnap leszünk 40+3! Nagyon bízom benne, hogy megindul szépen🤞🏻🙏🏻! Elég nagy baba, én eléggé pici😀 jó lesz🤗😅 Írjatok légyszíves, ha van valami fejlemény 😊

2019. jan. 14. 22:01
 32/34 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, ki hogy van? :)

Január 19-én indították a szülést, 20-án este sürgősségi császárral világra jött a kislányunk. Ma kéthetes, az első napok hasfájósan teltek itthon, de most már egész jól beállt a napi rutin. A hajnalozást mondjuk még nem sikerült megszokni, de majd belejövünk. :) Nagyon jó baba, ha tele a pocak és tiszta a pelus, akkor 3-4 órákat alszik. :)

2019. febr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Január 23-án született meg a kisfiunk sürgősségi császárral toxémia, illetve hellp szindróma gyanú miatt. Szerdán lesz 2 hetes, elején szintén hasfájós volt, most egész jól megtanult pukizni és kakilni :D Tejem nehezen, de beindult, bár időnként kell tápszeres pótlás, remélem idővel elhagyjuk teljesen. Itt is 3-4 órát alszik ha nagyon jóllakott :)

Egyébként viszonylag nagy baba lett, bár nem látszik rajta: 3980 gramm, 51 cm és 37-es fejkörfogat :D Vicces, mert mondtam neki hogy ne merjen 4 kilóval világra jönni, végülis hallgatott rám :D

2019. febr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Sziasztok!😊🥰 Először Szívből Gratulálok Nektek! 💗 Nálunk január 16.-án kezdődött el, és 18.-án hajnali 1:19-kor szintén császárral született meg! Nagyon kemény volt az utolsó 9 óra (tolófájásokkal)!! Csak derékból jövő fájdalommal. Kicsim arccal felfelé nézett, és nem akart renedesen befordulni. Epidurálist nem tudták sajnos bekötni, úgyhogy megszenvedtük. De egészségesen 3580grammal és 51cm-vel, végre megérkezett közénk ❤️

Az éjszakák szerencsére jók 😊 napközben nehézkes az elalvás, és folyton cicin lenne.

Mindenkinek nagyon jó Babázást és egészséget kívánok!😍

2019. febr. 7. 13:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!