Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt hasonló keményedése...

Kinek volt hasonló keményedése a 34. hètben? Kismamik, Anyukák vélemény?! ❤️ Mit figyeljek?

Figyelt kérdés

Levittem a kiskutyám sétálni, és nagyon elkezdett fájni a derekam, már a könnyem folyt. Bevettem magnéziumot, zuhany, ágy, férjem megmasszírozott és így jobb is lett.(bár 2 órán keresztül azért fájt)

Azután elkezdődött a keményedés, egész éjszakán keresztül tartott, de nem fájt! Csak nehéz volt. Reggel azonnal hívtam az orvost, CTG lett csinálva, ami fekve 35-60 volt, ülve 80 felett. Megvizsgált, méhszáj zárt, méhnyak rövidebb, de pontosan nem tudom az értéket. Fekvést és magnéziumot írt elő. És ha rosszabb akkor menjek a kórházba. Ha helyezkedem akkor érzem, hogy fáj, hol a derekam utána a hasam, de nem erősödik. Ha “csak” keményedik, akkor is baj van?

Bízom benne, legalább még 3 hetet bent marad a KicsiBabánk.

Légyszíves írjatok! Köszönöm!



2018. nov. 29. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsen semmi baj, nekem is volt, hogy fájt a derekam, nem sokat jelent, pihenjél.
2018. nov. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem készül a test.


Bár én még a 30.hétben járok,de jó ideje tapasztalok hasonlókat. Úgytudom az utolsó heteg meg főleg így fognak tellni. :)

2018. nov. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! 34+5 hetes vagyok. Kb 1 hete tapasztalom ugyan ezeket a tüneteket. Ha 5 percet állok iszonyúan keményedik a hasam (nem fáj de nagyon kellemetlen), 15 perc után "leszakad" a derekam, 45 perc talpon meg már szurkáló fájás a hasamban. Orvosnál nem voltam vele, nem hívtam. Pihenésre minden elmúlik és mivel van itthon 2 nagyobb gyerkőcöm, inkább fekszek, nehogy be kelljen feküdni stb. Ezt a 2-3 hetet fekve is kibírom....
2018. nov. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Én kórházba kerültem, mert a méhnyak rövidebb lett, és renderesebbek lettek a keményedések. Szóval most várakozó üzemmódban vagyunk. Remélem, még pár hétig bent marad 💗

2018. nov. 30. 00:16
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, rendszeresebbek-et szerettem volna írni :)
2018. nov. 30. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!