Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29hetes vagyok méretek alapján...

29hetes vagyok méretek alapján, de a dokim számitása szerint 31-nek kéne lennie (április 1-én volt utoljára menszim)és most elküldött véráramlási vizsgálatra!Milyen ez a vizsgálat?

Figyelt kérdés
A baba rendesen fejlődik, mocorog ,és a súllya már 1170g. Nagyon aggódom!
2008. nov. 6. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem ez a vizsgálat amikor megnézik, hogy köldökzsínór áramlása megfelelő e, ellátja e rendesen a babát. Nem biztos, hogy baj van, lehet, hogy nem a mensi után két héttel volt a megtermékenyülés,ha fejlődik a baba, akkor olyan nagy gond nem lehet. A mensi szerint pedig 31 hetes vagy. Minden jót! 37 hetes kismama.
2008. nov. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell aggódnod bár nem értem a doki számításait.mindig a az utolsó meszit veszik alapul.az hogy a babó 29 hetesnek felel meg az meg csak annyit jelent hogy egy kicsit kisebb de az nem baj.nem kell óriás bébi.
2008. nov. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!