Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használt valaki Gynoxin...

Használt valaki Gynoxin hüvelykapszulát/krémet terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Elég makacs hüvelygombára ezt írták fel, de a betegtájékoztatóba ki van emelve hogy terhesség és szoptatás alatt tilos... Használta valaki?


11 hkm


2018. dec. 5. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon erős hüvelygombám volt végig a terhesség alatt, sokféle kúpot, krémet felirt a doki, mindre az volt írva, hogy terhesség alatt tilos :( Annyit tudsz tenni, hogy megbízol az orvosodban és használod azt, amit felírt.
2018. dec. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%

Nem teljesen értem ezeket a kérdéseket. Itt mindenki azt gondolja, hogy az összes nőgyógyász dilettáns idióta és szánt szándékkal olyan dolgot ír fel, amit nem is lehet szedni terhesség alatt?

Miért hinnél jobban egy vadidegennek a neten keresztül, mint az orvosnak? Ráadásul ha valamilyen szer pl. fejlődési rendellenességet vagy bármit okoz, az nem 100%-ban szokott megtörténni ugye. Tehát ha most leírja 20 ember, hogy neki nem lett kétfejű gyereke, pedig használta, akkor ez mit is bizonyít? Semmit.


Elárulok valamit: Mivel terheseken etikátlan lenne gyógyszerkísérleteket végezni, ezért gyakorlatilag semmilyen gyógyszert nem teszteltek terheseken. Ezért van az összesre ráírva, hogy nem adható terhesség alatt. Ennek ellenére azért a véletlen használatból (pl. nem tudta, hogy terhes) van egy rakás adat, ami szerint egy csomó gyógyszer adható terhességben.

És igen, ilyen a Gynoxin is.

2018. dec. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Használtam többször is. Sokszor vissza-vissza tért a gomba terhességem alatt. Néha a Gynoxin kúpot írta fel a doki, néha a Micovag hüvelykapszulát. Érdemes mellé krémet is venni. Nyugodtan használd.
2018. dec. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!