Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák a véleményetek...

Kismamák a véleményetek érdekelne. Ki hogy oldaná meg?

Figyelt kérdés

27 hetes kismama vagyok.

Párom külföldön dolgozik.

Nálam viszont van 1-2 apróbb probléma a terhességgel.

Nyíló méhszáj/C:2100)

, ma pedig volt 2 gombostű fejnyi barnás pöttyöcském.(ezzel nem mentek orvoshoz, mert lehet csak az aranyerem, mivel törlésnél sehol nincs változás)

Van 2 gyerekem,akik mellett hát nem sok idő van a pihenésre.Pedig az orvos a 3x1 magne b6 mellé pihenést írt elő.

Anyukám hív,hogy miért nem megyünk le 1-2 hétre hozzájuk.

De nekem ez olyan kellemetlen.Menjek a nyakukra hogy nyugodtabb legyek.(Ő nem tud jönni napokra)

meg én sem tudok tovább maradni, mert közben 17.-én esküvőm lesz, még van 2 elintézni valóm.

Ti mit tennétek?Menjek?Maradjak?

Még annyi,hogy itt ha a barátnőm nincs itthon nincs senki akire számíthatok.


2010. jún. 27. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj le anyukádékhoz! Hidd el, nem hívna, ha nagyon kellemetlen lenne, hogy a nyakára menj. És nem is valószínű, hogy a nyakára mennél, hiszen addig ő unokázhat, és a saját gyerekének is segíthet! Tudsz kicsit pihenni, és amit lehet intézni telefonon, azt intézd úgy, ha meg személyesen kell, akkor majd ha visszamentek. 17. még messze van, addig legalább egy hetet tudsz pihenni. Én nem haboznék egy percig sem. Menj, rád fér:)
2010. jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Ha megteheted menj, ez jó lesz a pocakodban lévő babának, és a gyerekeknek is. Kicsit kikapcsolódtok mindannyian, és pihenhetsz! Most Te és a babád az első, később még meghálálhatod a szülőknek a gondoskodást!

Nálunk fel sem merül a családban, hogy egymás terhére lennénk, bár szuper kis családom van! Mindenki segít egymásnak akkor, amikor szükség van rá, és abban, amiben tud!

Minden jót! :-)

2010. jún. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ó, hát én ilyen ajánlatra már előkapnám az utazótáskát rögtön...Anyukádtól ez e y nagyon szép gesztus, és azért ajánlotta fel, hogy picit levegye a válladról a terhet, mert tudja hogy milyen nehéz 2 gyerekkel+ még terhesen...Hozzánk 2-3 havonta jön fel 1-2 napra anyukám , de már azzal rengeteget segít hogy vigyáz az 1 szem gyerekemre:)
2010. jún. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én tuti mennék!Az anyukád az, tuti nem a nyakára mennél, főleg ha ő ajánlotta!Gondolj csak bele, hogy felnőnek a gyerekeid, és a lányod hasonló helyzetbe kerülne, tuti Te is segítenél, és nem lenne neked teher vigyázni az unokáidra, meg segíteni a lányodnak!Szerintem menj, tényleg fontos a pihenés, és nem azért csinálnád, mert lusta vagy!
2010. jún. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Menj!!!!! :-)))

Pihenj kicsit!


Jó egészséget!

33 hetes

2010. jún. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
remélem már bepakoltál :) Jó pihenést!
2010. jún. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!