Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha két terhesség teljesen...

Ha két terhesség teljesen különböző, elsőnél rosszullétek és egyéb a másodiknál semmi tünet, utalhat arra, hogy más nemű lesz a baba?

Figyelt kérdés
Kinek milyen tapasztalata van?
2018. dec. 12. 18:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Semmi összefüggés nincs szerintem.

1 gyerek fiú, 2 hét non stop migrénem, hányingerem volt de az ágyból fel nem bírtam kelni féle, 2 hét után mintha elvágták volna úgy megszűnt, semmi más tünetem nem volt. Vele a hagymás tojásrántottát kívántam kenyérrel, hetekig ezen éltem.

2.gyerem lány. 17 hétig folyamatos émelygés hányinger, a vége felé fáradtság,élni nincs kedvem hangulat. Vele volt a legnehezebb a terhesség. Fulladtam, sok volt a savam, nem kaotam levegőt. Hamburgert kívántam.

3.még pocakban, 36hetes, álomkor félidőig. De fizikàlisan, energia stb szempontból a legjobb. Vele étvágytalanabb, kajától evésközben öklendezős, édeset kívánós vagyok.

Úgyhogy az 1 fiú 2 lányos terhességem homlokegyenest más és más.

2018. dec. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsen összefüggés, ettől függetlenül nálunk tesómmal ez bejött:). A nagylányommal semmi bajom nem volt, 32. hétig végeztem nehéz fizikai munkát, 41 hetesen szültem, kutya bajom nem volt. Kisfiamnál volt vérzés, hematóma, lepényleválás, koraszülés. Nővéremnek a fiával semmi baja nem volt (10 hetesen tudta meg, hogy terhes, mert kétszer meg is jött Neki), kislányával 23 hetes koráig napi szinten hányt. De tényleg azt gondolom, hogy nincsen összefüggés:)
2018. dec. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél a 6.héttől a 10.hétig rosszul voltam, fiam lett.

Most a 6.héttől a 8.hétig tartott a hányós, émelygős korszak, kislány van a pocakban. Szóval én fiúval is és lánnyal is ugyanolyan rosszul voltam.

2018. dec. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem. Anya első terhességnél végig hányt, másodiknál semmi tünet nem volt. Mindketten lányok vagyunk.
2018. dec. 14. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!