Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egész terhesség alatt nincs szex?

Egész terhesség alatt nincs szex?

Figyelt kérdés

Elötte nem volt gond, terhesség alatt a 2. Héttől teljesen elment a kedve barátnőmnek tőlle.


Most 20 hetes és a 3. Héttől szó szerint teljesen eltávolodtunk ( nem akar velem aludni , nem igényel tőllem semmit)


Bármit szeretnék nincs kedve hozzá.


Látszik hogy ez nem is fog változni.

Miért van ez?


Az hogy ő az a tipus hogy nem kivánja rendben van van ilyen. Akkor levisszük heti 1 re, de ez sincs.. semmi sincs, és ez nincs rendben...


De ami nagyon nincs hogy tényleg nagyon eltávolodott tőllem , vele szeretnék aludni és erre sem képes.


Ez viszont már baj és ezt már nehéz szó nélkül birni.



2018. dec. 13. 01:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, miért nem beszélitek ezt meg? Leültök, te fogsz egy pohár bort, neki nyomsz a kezébe egy narancslét és őszintén elmondod a problémádat. Ez minden kapcsolat alapja, nem pedig hogy itt a GYK-n kérdezgeted tőlünk.

De csak hogy a kérdésre is válaszoljak: jómagam is mint 20 hetes terhes, egy kicsit azért belelátok a fejébe. Totál megváltozott a teste, életében először nem tudja kontrollálni, hogy hogyan változik. Most van abban a terhességi korban, hogy gyorsan nő a pocak, feltelik a derék, hízhat is, ezt mind-mind el kell fogadni. Van, akinek ez nem megy, aki nem tud megbarátkozni a testével. Belegondoltál már, hogy te el tudnád-e engedni magad, önbizalommal telve, ha totál eldeformálódna a tested és nem tudsz vele mit kezdeni? Ezt csak példaként írom, mert például nekem ezzel semmi bajom, meg a páromnak se, de nem vagyunk egyformák.

Másik. Nem lehet, hogy fél a vetéléstől, korábban induló szüléstől, félti a babát? Megmondom őszintén, nekem is megfordul a fejemben néha mikor együtt vagyunk, hogy remélem nem lesz baj (ha minden rendben van a terhességgel, akkor nem is lehetne).

Harmadik: POKOLIAN tudnak fájni dolgok ott lent. Nekem a keresztcsontom és a szeméremcsontom szokott úgy beállni, hogy csillagokat látok, a lépcsőn nem bírok fölmenni, a páromat meg ilyenkor még a közelembe sem kívánom. Nem lehet, hogy neki is fáj?

Negyedik: embertelen hormonális változások zajlanak most benne és van, akinél ez a libidó csökkenésével jár együtt. Neked is megértőnek kell lenned és nem csak követelőzni, hanem szépen lassan, óvatosan hangulatba hozni. Ezt a részét is meg tudom érteni, terhesség előtt sokkal jobban kívántam.

Az együttalvásról meg csak annyit, visszatérve az első ponthoz, hogy le kell szoknod a korábbi alvási pózaidról. Mert sehogy nem kényelmes. Hason egyértelműen nem, oldalt még hagyján, hanyatt felejtős...és ez nem megy egyik napról a másikra. A nők nagy része ilyenkor nagyon rosszul alszik, ráadásul éjjel állandóan pisilni kell, mindenre felébredsz, sehogy sem kényelmes. Nálunk a párom általában úgy alszik egész éjjel mint egy fatuskó, de most az elmúlt héten beteg volt és sokat forgolódott. A végén már magától ment ki a kanapéra mert látta, hogy minden megfordulására felébredek, és akkor legalább már én aludjak jól.


Szóval összefoglalva, téphetem én itt a számat, de a világ legegyszerűbb dolga lenne ha te megkérdeznéd tőle, figyelmesen meghallgatnád és próbálnád elfogadni, hogy éppen életének egyik legnagyobb változását éli át. Meg ő is nyilván igyekezne segíteni ezeken a problémákon.

2018. dec. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

#11


Mit gondolsz nem beszeltem vele szeribted errol? Elegge sz@r lehet a helyzet ha itt kerdezem meg az 5. Hónaoban.


Nincs bő magyarázat. Nincs kedved libodó csökkenés a 0ra - rendben.


Csinálna valamit? Eszébe sem jut akkor sem ha rávezetem....


Oda megyek megölelgetni ? Folyamatosan és csak teher neki már az is ha hozzáérek.


Alvás? .... kegyetlenül rosszul alszik ez tény, de még egy ágyban sem akar egyutt aludni mert ha megmoccanok maris felkell , meg ugy is ha pl en a galerián mozgolodok halkan.



Van jelenleg egy lakótársam mert ennél többet nem tesz , még egy jóreggel szó sem hagyja el a száját reggelente ilyen kapcsolatban vagyunk .



Összegezve 11# az hogy terhes vagy nem jelenti az hogy bunkónak is kell lenned ő pedig minden téren az. Azelött semmi baj nem volt 2 év után meg már a baba lett a mindene igy eljött az idő 31 évesen , de nem ebben a formában mint amit ő elképzelt. 5. Hónapban vagyunk és ez jobb nem lesz már és én sem fogok a végtelenségig egy rohadt jóreggeltre meg egy ölellésre várni, elhiheted ha igy látom akkor eléggé nagy lehet a baj és ha csak a szex lenne a baj abba még bele is tudnék törődni mert olvasom a dolgokat és megértem de ez itt teljesen más , és megbeszélni sem lehet mert "ez van es kész".


Szülésig várok, és utána ez nem javul (pedig azutan csak nehezebb lesz) akkor a babára minden segitséget megadok amit lehet es tudok de a kapcsolatnak vege lesz (ami 5 hónapja már pont emiatt szepen megy tönkre)

2018. dec. 13. 22:07
 13/13 anonim ***** válasza:
Változott a helyzet? Hogy vagytok?
2019. márc. 11. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!