Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhes vagyok es 2...

18 hetes terhes vagyok es 2 napig beteg voltam. Szerintetek lehet baj?

Figyelt kérdés
Tehat 2 napig hanytam sajnos es emiatt nem tudtam enni se csak 1-1 szem kekszet, inni ittam a kiszaradas miatt de sajnos minden kijott belolem. Szerintetek minden rendben a picivel? Nem viselte meg ot is nagyon? Sajnos csak jovohet vegen megyek a dokihoz,es addig megol az aggodalom.
2018. dec. 14. 05:15
1 2
 1/13 anonim válasza:
16%

Nem lehet hogy elromtottad a gyomrod? Vagy jól esett valami étel, és attól voltál beteg? Bizonyára megviselhette a picit, mivel neki is szüksége van a tapanyagra :) Legalább a család orvoshoz menj el addig :)

Üdv:27 hetes kismama :)

2018. dec. 14. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :) hivtam tegnap de azt mondtak hogy szabadsagon van a doki igy oda se tudok eljutni :/ mar jol vagyok de ez a ket nap engem nagyon kikeszitett es felek hogy a picurral nehogy valami komolyabb baj legyen :(
2018. dec. 14. 06:03
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
Dehogyis baj neki, lehet picit éhes volt, ennyi, én a 6. héttől hánytam a 36.-ig, minden nap, sokszor, éhes volt a lányom bent, sokat rúgott emiatt, de tökéletesen fejlődött, a magzatok el tudják venni a szervezetedből is a tápanyagokat.
2018. dec. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Komoly, hogy ennyire sötét nők léteznek?? Éhes magzat??? Normálisak vagytok??
2018. dec. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
4-es persze, hogy éhes, mi ezzel a bajod? Voltál már terhes? Akkor tudhatod, hogy bizony a baba rugdoshat a hasadban ha enni kér, sőt édességet szoktak enni az anyukák, hogy nst-n rúgjon a baba, mert ott az kell.
2018. dec. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Hallod, vásárold fel a gyógyszergyár xanax készletét. Így parázol 2 nap hányástól? Mi lesz így veled, ha megbetegszik a gyerek?
2018. dec. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Egyik gyereknél volt ételmérgezésem, azt hittem, végem, de a baba jól kapaszkodott és nem lett baja, azóta már óvódás :)
2018. dec. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Ne aggódj, van, akik végighányja az első trimesztert (pl én), alig tud enni, a baba meg vígan növekszik. Az első már 3,5 éves, a második 35 hetes pocakban. Sőt, olyan is van, aki az egész terhességet végighányja, és egészséges babát szül. Ki van ez találva, nyugi, semmi baja nem lesz 2 nap hányástól a picinek.
2018. dec. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

Ne aggódj ennyire, semmi baja nem lesz a babádnak 2 nap betegségtől. Egy-két napig tartó hányástól nem merül ki teljesen a szervezeted tápanyagraktára, a szervezeted ezen idő alatt is el tudja látni a babát. A lényeg, hogy a kiszáradás miatt a folyadékot pótoltad.


Gondolj bele, van, aki végighányja az első trimesztert, vagy akár az egész terhességet, vannak, akik eszméletlen szegény körülmények között, vagy háború idején terhes, tutira nem túl változatos, tápanyagban gazdag az étkezése, hiszen annak is örül, ha valamit tud enni, mégsem halt ki az emberiség.


Aki szerint meg éhes a magzat: nem éhes olyan értelemben, mint te itt kinn. Bakker, a magzat szervezete a tápanyagokat a köldökzsinóron keresztül kapja folyamatosan, nem csak az étkezéseid alatt. Sok okból mocorog, de nem azért, mert fizikailag éhes.

A baba nem kíván édességet, az édességtől megemelkedik az anya vércukorszintje, ezáltal a magzaté is, ezért kezd jobban mozogni.

2018. dec. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Pont 18 hetesen kaotam el egy brutal hanyos-hasmeneses virus! Inni kell csak az a lenyeg! Ha nem eszel, nem gond!

Semmi baja nem lett a babanak! Azota mar megszuletett!:)

2018. dec. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!