Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor menjek nőgyógyászhoz?

Mikor menjek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

5 napja késik, ma teszteltem pozit. Mikor menjek nőgyógyászhoz? Elég január elején?

Lenne még1 kérdésem, 30 napos ciklusnál hogy számoljam ki hány hetes vagyok? Köszi


2018. dec. 18. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Az utolsó menstruációd első napjától számolj 7-8 hetet, akkorra bőven elég időpontot kérned. Gratulálok! 😊
2018. dec. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

7-8 hetesen boven eleg.

Az utolso menstruacio elso napjatol szamold. Egymillio kalkulator van erre a neten egyebkent.

2018. dec. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Böbe1990 ***** válasza:
100%
Még ráérsz.8-9.-dik hétnél hamarabb felesleges.Én 6hetesen voltam elsőnek,de korai volt.Gratula :)
2018. dec. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor az a kalkulátor amelyiknél megtudom adni a ciklus számát az tuti jó? Utána olvastam már annyi dolognak, és nem vagyok benne biztos. :)

Egyébként köszönöm első, karácsonyi ajándék <3

2018. dec. 18. 15:41
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Az összes kalkulátor csak megközelítő , az orvos is csak megközelítőleg tudja kiszámolni, a 12 hetes ultrahangon viszont a méretek alapján meghatározzák majd a pontos kort.
2018. dec. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3 napja kesik, mar egy hete teszteltem pozit. Most vagyok ovu utan 18 nappal. Nov 13 az utolso menzesz elso napja. Ma hivtam a dokit, januar 3-an megyek. Az a 7. Het lesz, elotte nem nagyon erdemes.
2018. dec. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Betöltött 7. héten érdemes menni. Akkor már biztosan látszik, és még a 12 hetes UH-ra is kapsz időpontot. Nálunk pl. nem érdemes 9-10. héten se jönni, mert addigra tele van az előjegyzése napló. Ha túl korán mész, akkor meg csak felesleges köröket futsz.
2018. dec. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 6+4-en mentem először, akkor már volt szívhang. Kalkulátornak szerintem ez jó: [link]
2018. dec. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!