Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak! Terhesseg alatt...

Kismamak! Terhesseg alatt szabad enni enyhen csipos eteleket?

Figyelt kérdés
Terhessegem elott imadtam a csipos eteleket persze nem a mereg eroseket. Most babat varok es meg mindig megszoktam kivanni a csiposet, pirosarany vagy befott ami ugye nem annyira csiposek vagy csipos kolbasz ezeket szabad mertekkel fogyasztani vagy egyaltalan nem ajanljatok? Ti hogy voltatok vele? Termeszetesen ha nem lehet akkor nem fogyasztom csak kerdezem
2018. dec. 20. 11:13
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nekem szerencsere meg nem eg a gyomrom ezert ezt meg ki is hasznalom :) koszonom mindenkinek aranyosak vagytok
2018. dec. 20. 13:49
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Terhesen én is csípős és édes mániás voltam, mindent csípősen ettem míg nem jött a harmadik trimeszteri gyomorsav utána vissza kelett teljesen vennem mert egy bögre teától savat hánytam majdnem.
2018. dec. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
39%

Szia. Nekem mindenki momdta, hogy ne egyek se csípőset, se fűszereset mert begörcsölök tőle.

Mivel nagyon szeretem a fűszeres ételeket, nem nagyon hallgattam senkire és semmi bajom nem lett, sőtt a babának annyira ízlett, hogy rendszerint kívántam az ilyen ételeket. :)

Azt javaslom tapasztald meg mi az amit a magzatod szívesen fogaszt, és úgy táplálkozz. Én is így tettem, és semmi baja nincs a babának. :)

2018. dec. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Sajnos a gyomorsavval viszont nekem is megyült a bajom a harmadik trimeszterben, így visszavettem a csípős és fűszeres dolgokból.
2018. dec. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Alapból utálom a csípőset, de amióta terhes vagyok megőrülök a KFC-s kajáért 😃
2018. dec. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
13...ugye az megvan, hogy a babához a vérben jut el a tápanyag? Tehát nem ízlik nekiaz, amit te eszel.
2018. dec. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Megvan persze. De bizonyos ételektől, amiket alapból szeretek, nem tudok megenni, mert azonnal hányingerem lesz.

Az orvos csak annyit mondott, hogy a baba miatt van ez.

2018. dec. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ételekből*
2018. dec. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!