Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire számíthatok a harmadik...

Mire számíthatok a harmadik trimeszterben? Ki hogy élte meg?

Figyelt kérdés
Most töltöttem be a 27. hetet, és érdekelnének a tapasztalatok.Tényleg nehezebben viseli az ember, mert én még szuperül vagyok..A nyári hőséget hogy lehet így bírni?
2010. jún. 28. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első babámmal én jól tudtam aludni még a 3.trim.ben,utolsó egy héten nem.A meleget kevésbé birtam mint előtte,melegebbnek éreztem mint egyébként.A bordáim fájtak sokszor már a vége felé,amikor a baba befordult,főleg éjjel,néha arra keltem hogy nagyon szur,szurkált a hüvelyembe,meg néha éreztem a medence csontjaimat,de ugy összeségben nem volt vészes,szülés előtt egy héttel még simán kifestettem a lábujj körmeimet.Ja,meg nagyon kivántam a szexet:-)
2010. jún. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de én mindig úgy voltam vele, hogy nem értettem miért nem szeretnek a nők terhesek lenni. Bárki kérdezte mindenkinek mondtam, hogy én imádom ezt az egész állapotot. Ez tartott egészen a kb.32.hétig, na onnantól kezdtem el érteni, hogy miért terhességnek hívják:)

Akkor kezdett el fájni a hátam, az még talán bírható lenne, de azóta sokat híztam is, vizesedek is, a baba nyomja a gyomromat, a szegcsontomat, aludni csak 5-6 órákat tudok, már hetek óta, mert se nekem se neki nem jó sehogy. De aztán lehet, hogy ez sincs mindenkinél így. Azt nem mondom, hogy annyira rossz ez az egész, mert most is imádom ahogyan mozog egész nap, pedig már sokszor fáj, mert már annyira nem fér el, de ha lehetne választani, akkor azt mondanám most azonnal szüljünk, és ne várjuk meg még ezt a 2 hetet.

Szóval szerintem az egész szép dolog, még az elején a hányinger is, de a vége az kicsit húzós:)

2010. jún. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem légszomjam van, nem nagyon fér már el a babám és még igazán most fog nőni. Nem tudok ülni, állni és feküdni is csak kevés ideig. Állandóan a wc-re járok, mert a baba nyomja hójagom és már kezd fájdalmas lenni a mocorgás. De ezt nem mondom ám senkinek. :-) Már nem sok van hátra és mindent ki kell bírni a baba érdekében. :-) És még dolgozni is szeretnék egy darabig, úgyhogy nem panaszkodom, csak készülj fel, hogy sokminden elő jöhet így a végére. :-)

Ja, a "drága jó" lábdagadást kihagytam, ez a kedvenc tünetem. Már egy db cipőm sem jó rám, de a cseresznye evés nekem ezen segített! :-)

2010. jún. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ami volt-van a 3. harmadban: gyomorégés, nehéz alvás, terhességi kiütés ami úgy viszket hogy legszívesebben megnyúznám magam. A gyomorégés és viszketés miatt sajnos alig alszok éjjelente így ez kihat az egész napomra, közérzetemre és hangulatomra. Ezenkívül fáj nagyon a szeméremcsontom, néha mensiszerű fájdalmaim vannak, illetve keményedések. Ja és egy csomó terhességi csíkkal gazdagodtam pedig a terhességi eleje óta kentem magam direkt ilyen célra készült krémmel.
2010. jún. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, akkor nem lesz könnyű a vége, de megéri.Köszi a válaszokat, és könnyű szülést kívánok Nektek!
2010. jún. 29. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!