Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti kaptatok/vettetek karácsony...

Ti kaptatok/vettetek karácsonyi ajándékot a születendő babátoknak?

Figyelt kérdés
Az én családomtól rengeteg mindent kapott a baba,aki egyébként bármikor megszülethet,szóval ajándékvásárlásnál nem is tudhatta senki,hogy meglesz e karácsonyra... De anyósék semmit nem vettek,ami kicsit rosszul esett...
2018. dec. 25. 10:18
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
74%
hatalmas, es hogy mutatod meg neki az ajandekokat?? felnyomod melle? :D
2018. dec. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
71%

Én alapból nem vagyok babonás,de az egyetlen dolog amiben cserébe nagyon babonás vagyok az a baba téma. Kérdezték a rokonok, hogy vettünk-e már valamit, mondtam, hogy biztos, hogy még nem, ráérünk. 13 hetes vagyok ugyan, de az én rokonaim pont olyanok, hogy ilyenkor már vásárolnának a picinek, de nem engedtem.

Sajnos nagyon sok rossz tapasztalat volt a környezetemben. Van olyan ismerősöm is akinek 7 terhességből 3 babája született meg, akiből összesen 1-et, csak az utolsót tudta hazavinni a kórházból. Ők pl akkor már semmit nem vettek a babának annyiszor élték át a poklot, így utoljára, csak akkor vásároltak be a picinek, amikor a kórházban utolsó nap azt mondták mehetnek haza.

Szerintem anyósék semmi rosszat nem tettek azzal, hogy egy pocakban levő babának nem vettek ajándékot.

2018. dec. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Minek? Még m3g nem született személynek nem veszünk ajándékot.
2018. dec. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
94%
Túlreagálod, anyósódék a normálisak.
2018. dec. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
84%

3. babát várom, most vagyok 20 hetes, egyiknél sem jutott eszembe, hogy ajándékot kellett volna vennem/kapnia. Nálunk babalátogatóba hoznak csak ajándékot, előbb minek?

Csak gondolj bele, a szülés közben neadjisten komplikációk lesznek, vagy bármi baja lesz a babának. Mennyire lesz jó érzés, hogy kapott karácsonyra ajándékot, miközben a kórházból sem viszed haza? Kicsit túltolod ezt a karácsonyos-babás dolgot.

Ahogy már előttem is írták, anyós az egyetlen normális a családban.

2018. dec. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
88%
Az enyém tavaly dec 10.-én született. Nem kapott semmit karácsonyra sem. Mindent megvettünk neki, nem volt szükség olyan dologra ami pl 100.plüss és társai aminek abszolút semmi hasznát nem veszi. Most 1évesen már kapott. Tehát sztem is teljesen felesleges. Lehet a hormonok miatt érzed ennyire megbántva magad. Ne haragudj ha a testvérem lennél sek jutott volna eszembe ajándékot venni a kicsinek.
2018. dec. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
81%

27 hetes vagyok, de nem vettünk, miért is vettünk volna?!

Rengeteg ruhája van már, az épp elég ☺️

Illetve kap sok finom karácsonyi ételt 😄 szerintem annak örül a legjobban :))

2018. dec. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
89%
Anyosod a normális ebben.
2018. dec. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Hát pont nem játékot kapott,hanem olyan dolgokat,amiket még nem szereztünk be neki. Kistakaró,overál,ruhák... Megkérdezték,hogy mire van szükségünk,és azt kaptuk. Nem 13 meg 20,hanem 39 hetesen. Ne nevettessetek,hogy szülés előtti napokban ti még nem vettetek semmit a babátoknak...
2018. dec. 25. 19:07
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
De, vettünk, de nem ajàndék gyanánt.
2018. dec. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!