Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti kaptatok/vettetek karácsony...

Ti kaptatok/vettetek karácsonyi ajándékot a születendő babátoknak?

Figyelt kérdés
Az én családomtól rengeteg mindent kapott a baba,aki egyébként bármikor megszülethet,szóval ajándékvásárlásnál nem is tudhatta senki,hogy meglesz e karácsonyra... De anyósék semmit nem vettek,ami kicsit rosszul esett...
2018. dec. 25. 10:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
De, vettem neki. De nem karacsyoni ajándékként, amikor még meg se született. Sőt, képzeld, névnapi ajándékot se kapott a terhesség alatt. Sőt, anyák napját se ünnepélyem, hiszen még nem voltam anya.
2018. dec. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezeket Ti kaptátok, hogy ne kelljen annyit költeni a babára. Nálunk se volt ilyen, de nem is értem. Kár ezért anyósra haragudni.
2018. dec. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 éve 32 hetes voltam Karácsonykor, és anyukámtól kaptam néhány babaruhát is az ajándékok között. Mi a nagyobb dolgokat január végén kaptunk a rokonságtól. Nálatok ez picit speciális, mert mindenórás vagy, bár én ilyen esetben is inkább december elejére idözítettem volna ezeket az ajândékokat, nem a Karácsonyhoz keverve. Igazából picit félrevezetö volt a kérdésed, mert mindenki azt hitte a meg nem született baba kapott ajándékot, de igazából ti kaptatok a babához szükséges dolgokat. Szerintem bem kell az anyósra megsértödni, ehet csak babonâs, vagy úgy gondolta a Karácsonytól függetlenül ajándékoz majd a babához.

Olvastam itt olyat is gyakorin, aki meg meg volt sértödve, hogy Karácsonykor baba kellékeket kapott terhesen, és hogy ez milyen gâz, hogy ö maga semmit se kapott, csak a születendö gyereke. Szóval sose lehet tudni, ki mit vár, mi esik rosszul és mi nem.

2018. dec. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
92%

Konkrétan karácsonyi ajándék gyanánt nem kapott semmit a pocaklako , de pl most egyik unokatesomtol kaptunk egy kis ruhát a babának, ami szerintem igy tök oké , meg évközben anyukám is anyósom is vett egy két baba dolgot , meg persze mi is.

Viszont en azzal se értek egyet hogy a babának születése elott nem szabad semmit venni , szerintem ez is a babavàrás , terhesség része , a felkészülés , szoba berendezése, tudom hogy sokszor rossz dolgok is történnek de én nem szeretek igy hozza állni ( persze akivel sokszor megesett azt megértem , nálunk első baba)

2018. dec. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Végigolvastam a kommenteket, és igazuk van.

Amivel kiegészíteném: totál morbid,hogy egy meg nem született babának karácsonyra elvárod, hogy ajándékot vegyenek anyósodék. Mit vártál? Barbi babát, vagy távirányítós kisautót? Elvileg értem, mi a gondod, csak azt nem karácsonyi ajándéknak hívják. Egy pocaklakó még ott van, ahol. Neked pluszban még rosszul is esik.. Hát ne haragudj, de ilyet még nem is hallottam.

2018. dec. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Februárra vagyok kiírva. Elég hülyén nézett volna ki.
2018. dec. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem kaptunk a pocakban lévő babának ajándékot.

Viszont barátnőmék vettek az ő pocaklakójának. De csak azért mert van már egy 5 éves lányuk és már írt a Jézuskának h xyt kér magának, és valami szé játékot szeretne kérni a tesójának is (aki ugye még a pocakban van)

De mástól ők se kaptak a babának ajándékot

2018. dec. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Én ma vagyok épp 40 hetes és fel se merült nálunk se senkiben, hogy vegyen neki bármit is, nem is kaptunk, ez így a normális. Amire szüksége van, azt eddigre már úgyis beszereztétek gondolom. Majd ha megszületik, úgyis fog jönni mindenki babalátogatóba és aki akar neki adni valamit, majd akkor fog. Mi se tudhattuk hogy meglesz-e Karácsonyra, de eszembe se jutott, hogy valaki vagy akár én magam vegyek neki ajándékot.
2018. dec. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!