Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37-38 hetes Kismamik, leendő...

37-38 hetes Kismamik, leendő Édesanyák😊 hogy érzitek magatokat? Édes várakozással teli? 😍😊

Figyelt kérdés
Izgalom, kisebb-nagyobb félelem?😊🙂 Mennyire várjátok már a Kisbabátok érkezését?😊 Jóslókkal hogy álltok? Mennyire aktív még a Kisbabátok? 😊🤗

2018. dec. 26. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Én még a 18. héten vagyok az ikrekkel de már most alig várom elteljen ez az idő! :)

Császártól félek már előre picit

2018. dec. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

#1, miért lenne császár? Meg lehet ám szülni ikreket is simán! 😊


Én 33 hetes vagyok a másodikkal, nagyon várom, hogy itt legyen ő is, de a terhesség hiányozni fog, az első után is korán vágytam újra az egészre, szerintem most is így lesz. Nem is baj, mert nagy családot szeretnénk, kis korkülönbségekkel. 😊 Jóslóm nincs, az elsővel sem volt soha, viszont eléggé lent van már a baba, nyomja a szemétemcsontomat és a gátamat rendesen. 😊

2018. dec. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De jó gratulálok mindkettőtöknek!😊 És tudod már a nemüket? 😊


Én is nagyon imádom a várandóságom ( nem egyszerű ) de attól függetlenül imádom a pocakom, kislány korom óta erre vágytam 😊😍❤️ Nagyon nehezen jött, és segítséggel. De most már 2 hét és a karomban foghatom a drága kislányomat ❤️😊 Még mindig hihetetlen! 😀

Nekem nagyon sok a jóslóm, de már 1 hónapja tart..

Nagyon várjuk már Őt!


Boldog Babavárást és könnyű szülést😊

2018. dec. 26. 15:18
 4/10 anonim ***** válasza:
37 hetes vagyok, már várom a végét és az új kezdetet. :) Rettenetesen félek a szüléstől, de egyre nehezebb a terhesség. Nagyon vizesedek, jóslózok, görcsölgetek, rosszul alszom, zsibbadnak a végtagjaim, a fejével nyomkodja magát, emiatt állandóan nyilallást érzek a hüvelyben, a derekam is leakar szakadni, úgyhogy egyre nehezebben viselem. Azt olvastam, hogy a végére kevesebbet mozognak a babák, én ennek az ellenkezőjét tapasztalom, de nem bánom, így tudom hogy minden rendben. :)
2018. dec. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát akkor hasonlóképpen vagyunk kedves válaszoló. Engem is már nagyon nyom, alig bírok menni is emiatt. Derekam-jóslók dettó. Sokszor már azt hittem, na ma megindul na most.. de nem😅

És igen az új kezdet 😊 új élet kezdete 😍😘 durva belegondolni 😊 Te mikorra vagy kiírva? 😊 én január 12.😊 kíváncsian várjuk! 🙂

Könnyű szülést! 😊

2018. dec. 26. 19:11
 6/10 anonim ***** válasza:

Jól. :) Útban van a hasam, fáj itt-ott, de nagyjából ennyi. Nyűgös vagyok, de az amiatt, hogy sokat vagyok egyedül.

Abszolút nem érzem még terhesnek a dolgot, talán annyi, hogy 3-4 óra talponlét/program után azért már kell a pihenés. Viszont az alvásom egész jó :D pedig én ettől féltem nagyon. Nem vizesedek, nem dagadnak a lábaim és most tartok 10.5 kiló hízásnál (ebből az utóbbi 1 kiló az a szokásos karácsonyi hízás :)).

A szüléstől nem félek, egyedül csak attól, hogy nagy babát jósolnak nekem.

37+4hkm

2018. dec. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Mennyit vártatok a kislányotokra?

Mostmar tényleg a kezedben tarthatod őt hamarosan 😍

Én 36hetes vagyok második babával....de már alig várom a a végét. Nekünk is kislányunk lesz😍 egész terhességem végigkísérte a gomba...borzalmas...kb kezelhetetlen...és meg ha mindez nem lenne elég,totál keresztben fekszik a csajszikam....nagyon nem akarnék császárt, de már nem sok esélyt latok rá h beforduljon...de a lényeg h egészségesen megszülessen 😍 josloim vannak kb 33het óta,de mivel keresztbe fekszik iszonyat fájdalmas tud lenni ahogy mozog...

Hajra csajok,könnyű szülést kívánok mindenkinek 😍

2018. dec. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok, január 15-re, nekünk is kislányunk lesz. :) Jövőhéten megyek az első ctg vizsgálatra, meg lesz egy ultrahang is, kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz.

Könnyű szülést mindenkinek! :)

2018. dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Az egyik kislány másik nem mutatta magát sajna :D de nagy esély van a fiúra.. Mintha, de a kövin remélem kiderül:)

Félek simán megszülni a kettőt, de ahogy hozza az élet. ☺️

2018. dec. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok😊 köszönöm hogy ennyien írtatok🙂

Hát én eléggé vizesedem is, a bokáim nem is látszódnak😅 talpon lenni, nem igazán megy már. És én is pontosan 37+4 vagyok ma😊

Alvás csak párnákkal “megy”, óránként megyek wc-re😀 Na és a viszketés.. 😳 Nálatok mennyire jellemző?

Gomba? És keresztben fekszik? Jajj Te szegény. 😕 Hogy mennyit vártunk, 3 évet. Későn derültek ki a problémák, pedig jártam eleget nőgyógyászhoz ( hetente ) csak hát ennyire foglalkozott velünk.. és a 3. orvos aki segített, de meddőségi központban. 🙂 Viszont hozzá kell tennem a Férjemmel 11 éve vagyunk együtt😊😍🤗 amúgy 26 éves vagyok🙂😊 Úgy hogy már iszonyatosan vágytunk Családra egy Gyermekre a kiskutyánk mellé😊

Ahogy látom többnyire Kislányok fognak születni!!😊🤗🎀 Gratulálok Mindenkinek teljes szívemből! 😊🤗 és köszönöm, hogy írtátok! Én majd még fogok ide, érdeklődni is stb..😊 persze ha nem bánjátok! 😊 Kitartást még az utolsó hetekre 💝🎀 Na és persze Neked, ikres Kismami, azért Nálatok még van idő bőven 😊 Sok egészséget😊

2018. dec. 26. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!