Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki terhesség alatt dokit...

Aki terhesség alatt dokit váltott, hogy közölte a régivel, hogy már nem tart igény a szolgáltatásaira?

Figyelt kérdés

A régi orvosom (akinél mellesleg az első gyermekem született) még mikor a második babát terveztük elfelejtette közölni, hogy magánkórházba ment, ezt már csak akkor mondta mikor az első terhesgondozáson voltam nála, akkor sem volt hajlandó árakat mondani, kérte nézzem meg a neten az árakat és akkor legközelebb találkozunk. Teljesen természetesnek vette, hogy az ember ki tud fizetni több százezer forintot csak a szülésért és akkor még ott a terhesgondozás. az integrált tesztért is kifizetetett volna velem 25 ezer forintot, az új doki ingyen megcsináltatja!

Szóval találtam új orvost, igaz még nem voltam nála, de nagyon dícsérik és nagyon kedves telefonba.

Hogy mondjam meg a réginek. Van nála időpontom, menjek el, vagy hívjam fel telefonon és mondjam le?


2010. jún. 28. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem hivatkozz az anyagiakra, ami végül is igaz is lesz egyben. Lehet "megsértődik", de te korrekt voltál hogy szóltál neki, és végül is ilyen árakat a legtöbben nem tudnak megengedni, lehet nem csak te leszel az aki így dönt a kismamái közül.
2010. jún. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is dokit váltottam terhesség alatt, bár én teljesen más okból kifolyólag, én emberileg nem voltam elégedett a leváltott dokival, nagy csúnyán cserbenhagyott, mikor szükség lett volna rá. Talán emiatt is volt, hogy én abszolút nem beszéltem meg vele, hogy többé nem megyek hozzá, nemes egyszerűséggel keresetem egy másik dokit - szerencsére sikerült egy nagyon jó orvost találnom, mind emberileg, mind szakmailag -, és legközelebb már hozzá jelentkeztem be. Én a helyedben sem magyarázkodnék a dokimnak, egyszerűen csak felhívnám, hogy lemondjam az időpontot, indokolni sem kell, hogy miért, hiszen nem tartozol neki beszámolóval, és mondanám, hogy ha aktuális lesz, akkor keresni fogom. Ezzel még csak nem is hazudsz, az, hogy soha nem lesz aktuális, már teljesen más kérdés. Persze ha úgy gondolod, hogy megérdemli a magyarázkodást, akkor hívd fel, és mondd meg neki, hogy sajnos az anyagiak nem teszik lehetővé, hogy hozzá járj továbbra is terhesgondozásra, nagyon köszönöd, amit eddig tett érted, de kerestél egy másik orvost, és így a továbbiakban hozzá fogsz járni. Ahogy Neked szimpatikusabb. Mindent az dönt el, hogy milyen a viszonyotok, és te hogy érzed jól magad.
2010. jún. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!